Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer sie nie wylacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamradz

adamradz

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 23 04 2008 - 21:41

Witam, mam problem, poniewaz moj komputer nie chce sie normalnie wylaczyc. Po kliknieciu wylacz system sie normalnie wylacza i wszystko(tzn. monitor, myszka i urzadzenia usb ;] ) sie wylacza ale jednostka centralna pracuje, wszystkie wiatraczki smigaja i komp normalnie bucza. Wiem ze w necie jest mnostwo takich problemow i rozwiazan, ale mi zadne nie pomoglo ;] . Probowalem trzech metod: w regeedit wlaczylem PowerDownAfterShutdown i PowerOffActive ale to nie pomoglo. Potem wlaczylem interfejs APM w menedzerze urzadzen ale to tez nie pomoglo. I tu jest moj kolejny problem, bo co wlacze funkcje APM to po restarcie kompa patrze a ona znowu jest wylaczona(pojawia sie przy niej krzyzyk). Poza tym tak jakby do konca nie instaluje mi APM-u w dodaj sprzet(probowalem juz zainstalowac ponownie sprzet) wyskakuje ze urzadzenie moze nie dzialac poprawnie(Kod 37, czy cos takiego w nawiasie wyskakuje :teehee: ). Jedyny sposob na wylaczenie kompa to przyciskiem. Co moze byc przyczyna? Blagam, pomocy :)

Moj komputer to: AMD Sempron 2600+, s.754, Asus K8V-X, graf.- Palit GF 7300 DDR3 256 i 512 400 mhz RAM. Dodam ze dosc niedawno byl format, no i moja karta ma jakies 1,5 miesiaca. Ale z nia chyba wszystko ok. Na MoBo kondensatory nie sa spuchniete.

  • 0

#2 norton

norton

    Stały użytkownik

  • 283 postów

Napisano 24 04 2008 - 18:12

Przyczyn może być wiele, na początek zobaczyłbym jak masz ustawione opcje zasilania w biosie, szczególnie zwróć uwagę na opcję działania przycisku power i przechodzenie w stan wstrzymania

  • 0

#3 adamradz

adamradz

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 24 04 2008 - 20:18

mozna konkretniej? moge zobaczyc ale nie wiem jak jest poprawnie zaznaczone, zeby jakby co wiedziec co zaznaczyc

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: komputer się wyłącza samoistne wyłączanie



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych