Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer się nie wyłącza!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 qeszek

qeszek

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 07 2014 - 22:41

Witam, mam Acera 5755G i 64x bitowy system Win7 ultimate. Niedawno zrobiłem reinstal, najnowsze sterowniki itp, wszystko śmiga pięknie lecz pojawił się pewien problem gdyż komputer się nie wyłącza.? po zadaniu w start->zamknij komputer najprawdopodobniej przechodzi w stan hibernacji (chyba- gdyż monitor się wyłącza, lecz chodzi procesor i dysk) co najciekawsze w takim stanie nie jestem w stanie zrobić nic innego jak tylko twardy reset. Przy każdej próbie wyłączenia,uśpienia,hibernacji komputer doprowadza się do takiego samego stanu. Przed formatem nie miałem takich problemów, próbowałem z cmd go wyłączyć lecz jest za kazdym razem to samo.
Jakieś pomysły, rady?

Z góry dziekuję :)



  • 0

#2 Pavvell

Pavvell

    Początkujący

  • 65 postów

Napisano 29 07 2014 - 09:52

Wszystkie kable są dobrze podpięte? nie bawiłeś się biosem?



  • 0

#3 qeszek

qeszek

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 07 2014 - 16:34

W biosie nic nie grzebałem, ale miałem zmienianą pastę na CPU i GPU może coś tam źle podłączyli ? ale co? Innych objawów nie ma, jeśli zamknę pokrywę laptopa to dzieję się to samo, pomimo że w opcjach zasilania mam wyłączoną, " po zamknięciu pokrywy- nie rób nic " 


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 29 07 2014 - 17:48

Rozkreć tylną obudowę laptopa i sprawdź czy wszystko dokładnie po składali.

Użytkownik Qauke edytował ten post 29 07 2014 - 17:58

  • 0

#5 xXRaportXx

xXRaportXx

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 21 11 2014 - 21:39

Pewnie coś uszkodzili , wrazie czego rozkręć i może daj ss'a, 


  • 0

#6 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 22 11 2014 - 11:15

Mówisz, że przed tym formatem(ale już po zmianach pastu CPU GPU) było wszystko dobrze?

System oryginalny?


  • 0

#7 www_laptom_pl

www_laptom_pl

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 25 11 2014 - 20:14

Wszystko, czyszczenie laptopa z wymiana past termalnych, reinstalacja systemu były wykonane w tym samym czasie i po tym pojawił się problem ? Wszystkie sterowniki zainstalowane bez komplikacji ?



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych