Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer mi sie sam wyłącza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Windwalker

Windwalker

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 07 2016 - 21:02

Witam otóż mam taki problem iż po formacie komputera,komputer sam się wyłącza(nie resetuje) gdy np chce zainstalować grę(nie ważne czy z płyty czy instalatora) lub gdy nawet odpalam klienta(LoLa bez logowanie) czasami zainstaluje do połowy czasami po 2-3 sec od odpalenia,nie mam pojęcia w czym problem czytałem trochę że wina zasilacza tylko że to trochę śmieszne bo komputer mam oko 3-4 lat i razem z tym zasilaczem prawdopodobnie 500v  100% nie chodzi o przegrzewanie temperatura to 32-39,dodam że nigdy nie miałem takich problemów ostatnio nawet ledwie odpaliłem instalatora gry zapytalo o uprawnienia administratora no to ja klik "TAK" i bum czary komputer sie wyłączył virusy też nie zrobiłem skan,w biosie przywróciłem ostatnio ustawienia domyślne,w czym problem jak to "naprawić" problem pojawił się wraz z formatem bo wcześniej miałem win 10 ale musiałem reinstal z płyty bo tam mi jakis plików x64 brakowało no to zainstalowałem ponownie ze swojej orginalnej plyty z orginalnym kluczem windowska 7,dodam że nigdy wcześniej tak nie miałem,pozdrawiam default_tongue.png

Podzespoły

Zasilacz-LC-POWER 550W LC6550
Procesor-AMD Ath;pm™ X4 740 Quad core processor 3.20 GHz
RAM-8GB
Karta Graficzna-AMD Radeon HD 7700 Series
Karta Sieciowa-Realtek PCIe GBE Family Controller 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 09 07 2016 - 22:06

Temperatury podzespołów? Pomiar napięć zasilacza będzie potrzebny w stresie i spoczynku. Brakuje płyty w tym komputerze.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych