Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer do gry Fifa 17


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KochamCieLonita

KochamCieLonita

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 08 2016 - 19:12

Witajcie ludziska,

 

Potrzebuje wsparcie, poniewaz to bedzie moj dziewiczy skladak nigdy wczesniej nie skladalem calego komputera tylko jakies tam drobne wymiany zasilacza, karty graficznej itd. planuje zlozyc o taki o PC co sadzicie o tym czy da rade na takim zestawie pograc w Fife 17?

 

Plyta glowna MSI A68HM Grenade

 

Zasilacz TOOQ TQEP-600SP (Mieszkam w Hiszpanii wiec nie wiem czy ta marka jest dostepna w Polsce, lecz tutaj jest to dobry znany markowy zasilacz o mocy 600W, to jest czesc ktora teraz obecnie posiadam, wiec nie chcialbym zbednie wydawac pieniedzy na wymiane, moze w przyszlosci)

 

Karta graficzna Sapphire R7 240 4GB GDDR3 ( badz jakas 2GB GDDR5 jak tak to jaka polecacie, nie droga pliska)

 

RAM Crucial 4GB DDR3 1600MHz CL9 x2 co razem daje 8GB (to jest czesc ktora teraz obecnie posiadam, wiec nie chcialbym zbednie wydawac pieniedzy na wymiane, moze w przyszlosci)

 

Dysk twardy 1TB badz 2TB kwestia roznicy cenowej i raczej 3,5 cala ale nie za bardzo wiem czym to sie rozni mozecie cos doradzic.

 

Nagrywarka LG DVD SATA (to jest czesc ktora teraz obecnie posiadam, wiec nie chcialbym zbednie wydawac pieniedzy na wymiane, moze w przyszlosci)

 

Procesor myslalem do tej plyty glownej nad AMD A10 7850K ale sa dosyc drogie wiec moze cos tanszego jakbyscie mogli polecic ale o taktowani minimalnym 3.6GHz)

 

No i oczywisci jakis cooler ale kompletnie sie na tym nie znam tu potrzebuje duzego wsparcia i wydaje mi sie ze to wszystko czego potrzebuje.

 

Dzieki za wszelkie porady jestem bardzo wdzieczny smile.png



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych