Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klawiatura i mysz USB nie działają.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 radzio1702

radzio1702

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 02 2013 - 21:20

Witam serdecznie. Mam problem z działaniem myszki oraz klawiatury.
Posiadam oryginalną wersję Windows 7 Ultimate. Ostatnio ściągnąłem program SlimDrivers, aby zaktualizować sprzęt przez USB, system wykrył nowy sprzęt i zainstalował sterowniki, lecz nic nie mogłem zrobić.
W myszce świeci się laser i także w klawiaturze diody,ale zero reakcji. Jedynie w biosie klawiatura działa.
Spróbowałem przywracania systemu do dnia kiedy instalowałem ten program "SlimDrivers" jednak to nic nie dało, a przy okazji usunęły się wcześniejsze punkty przywracania.
Kombinowałem już kilka razy wgrywać i odinstalowywać sterowniki, ale problem cały czas jest. Sprzęt po podłączeniu do innego komputera działa prawidłowo. Dodatkowo podłączyłem pendriva i bez problemu go wykryło o działał poprawnie.
Prosiłbym o jakieś wskazówki gdzie może leżeć problem, zabrakło mi już pomysłów co mu może dolegać.

Teraz trochę o sprzęcie:
PC Acer Predator G3100
Procesor : AMD Phenom II X6 1065T 2.90 GHz
Chipset : AMD 880G
RAM 4 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6570


P.S W trybie awaryjnym też nie chodzą.

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 14 02 2013 - 00:46

Wejdź do WINDOWS\system32\config\regback
i tu będziesz miał kopie rejestru - sprawdź datę modyfikacji plików
Jeśli są sprzed problemu to pobierz płytkę >>>Hiren's BootCD<<< wypakuj i wypal obraz iso - teraz zabootuj z niej komputer i z menu wybierz Mini Windows XP - po załadowaniu MiniXP masz dostęp do wszystkich plików.
Przejdź do C:\WIDNOWS\system32\config\regback - skopiuj pliki:
DEFAULT
SAM
SECURITY
SOFTWARE
SYSTEM

i wklej do: C:\WINDOWS\system32\config
i podmień pliki - uruchom komputer ponownie.


Następnym razem trzy razy się zastanów zanim użyjesz 'super [beeep]r programu do zmieniania dobrych sterowników na lepsze'.

Użytkownik bipiw edytował ten post 14 02 2013 - 00:47

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: klawiatura myszka USB



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych