Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kawałek jaki ostatnio wpadł Ci w ucho


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
492 odpowiedzi w tym temacie

#21 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 23 08 2009 - 15:26

Inna - love


  • 0

#22 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 24 08 2009 - 14:38

Krzychu podpadłeś mi ;)

To jest świetne:


  • 0

#23 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 08 2009 - 11:22

eun ocb? ;)

Znalazłem w końcu piosenkę, a szkuałem jej dobre półtora roku ;)

  • 0

#24 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 25 08 2009 - 11:57

atb - what about us - z soboty z baletow ;)
  • 0

#25 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 25 08 2009 - 21:51

eun ocb? ;)


Jeśli chodzi o piosenkę ;p Inna - Love to jest dno ;) panowie słuchajcie czegoś ambitniejszego...
  • 0

#26 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 25 08 2009 - 22:45

Wiem, że wam hh się źle kojarzy, bo widzę, większość preferuje elektroniczną muzykę, ale przesłuchajcie sobie. Moim zdaniem jedna z nielicznych perełek w polskim hh. Moim zdaniem dobre i mocne słowa.


  • 0

#27 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 25 08 2009 - 23:08

Jeśli chodzi o piosenkę ;p Inna - Love to jest dno ;) panowie słuchajcie czegoś ambitniejszego...

a jakie to są ambitne ? co masz na myśli mówiąc ambitne ? opisz to ;) , krzychu to faktycznie daje jakąś kiche ale można mu to wybaczyć -w końcu oni(przedział wiekowy) takich rzeczy słuchają i lubią , nawet jeśli to jest totalny syf, tworzony w audacity flstudio i innych, który wykonawca uczy sie nut

eunstachy jako że jestes dj to też niejako tworzysz muzyke - znasz nuty ? umiesz grać na tradycyjnych instrumentach ? przecież ty sam zapewne na imprezach dajesz komerche , bo to sie sprzedaje , jest POPularne , ludzie to lubią ,a nie grasz dla siebie tylko dla ludzi , ludzie ci za to płacą więc ?

Mój lekko kontrowersyjny pogląd będzie taki że sytuacja analogiczna jakby lady gaga mówiła dzieciakom z gim jakie jej słuchają - nie słuchajcie mnie , moja muza jest nie ambitna , zryje wam mózgi .

i naduzywasz słowa ambitne , ambitny to jest mozzart , shubert , bethoven ;)
  • 0

#28 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 25 08 2009 - 23:37

Niestety mylisz pojęcia.

eunstachy jako że jestes dj to też niejako tworzysz muzyke[...]

Nie, Dj miksuje muzykę a nie produkuje. Muzykę produkuje producent muzyczny.

przecież ty sam zapewne na imprezach dajesz komerche , bo to sie sprzedaje , jest POPularne , ludzie to lubią ,a nie grasz dla siebie tylko dla ludzi , ludzie ci za to płacą więc ?

I tu się mylisz. Ludzie już mają dosyć komerchy, nie idą do klubu posłuchać tego czego mogą posłuchać w radiu, i nie raz już mi dziękowano za to że zagrałem porządną muzykę, jak to się mówi "dobrą vixe", a nie jakieś [beeep] z radia.
Jak bym zagrał komerche to Sander Stone (znajomi mówią, że to mój ojciec ;) ) by mnie chyba zabił, i przestał się do mnie przyznawać.

i naduzywasz słowa ambitne , ambitny to jest mozzart , shubert , bethoven ;)

Bardzo lubię posłuchać ich "kawałków" ;)
  • 0

#29 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 26 08 2009 - 02:29

nie no sluchajcie

kazdy slucha to czego lubi, mowienie ze ktos slucha shitu brzmi tak samo jak obgadywanie jak kto sie ubiera


a zeby nie bylo offtop'a:

Bossanova - Stonecold
Joop - Prominent - stare troche, ale niedawno sobie odswiezylem ;)

PS. jestem fane trance'u (rózne odmiany, ale ten najlepsze dla mnie sa w linkach), ale slucham przeroznej muzy do klasyki zaczynajac na metalu konczac ;)
  • 0

#30 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 26 08 2009 - 02:41

DMX-Party Up (Remix)
  • 0

#31 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 26 08 2009 - 12:19

fernandez a próbowałeś słuchać Goa albo Psychodelic Trance?

  • 0

#32 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 26 08 2009 - 12:52

pewno, ze tak ;) ale nie znam jakis konkretnych wykonawcow, kiedys wpadly w moje rece jakies sety

fajnie mozna czasem "odleciec" ;)


BTW fajny guide do muzy elektornicznej - http://techno.org/electronic-music-guide/
mi bardziej odpowiadaja podgatunki trancu umieszone ponizej CLASSIC ;) (ale innych tez dla odmiany lubie posluchac)

  • 0

#33 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 26 08 2009 - 14:21

Astral Projection ma dobre nuty ;) polecam ;)
  • 0

#34 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 26 08 2009 - 16:34

Niestety mylisz pojęcia.

Nie, Dj miksuje muzykę a nie produkuje. Muzykę produkuje producent muzyczny.

I tu się mylisz. Ludzie już mają dosyć komerchy, nie idą do klubu posłuchać tego czego mogą posłuchać w radiu, i nie raz już mi dziękowano za to że zagrałem porządną muzykę, jak to się mówi "dobrą vixe", a nie jakieś [beeep] z radia.
Jak bym zagrał komerche to Sander Stone (znajomi mówią, że to mój ojciec ;) ) by mnie chyba zabił, i przestał się do mnie przyznawać.

Bardzo lubię posłuchać ich "kawałków" ;)


niczego nie myle - to tylko moja opinia , a ty masz prawo na to odpowiedzieć albo mnie ignorować

kto to taki sander stone ? nigdy o nikim takim nie słyszałem

zagrałeś muzyke , czyli stworzyłeś ją , bo chyba nie powiesz mi że twoja rola sprowadza się do odtwarzania - czy w takim razie nie ekonomiczniej zlecić rolę DJ , odpowiedniemu programowi z rozbudowanym AI ? reagujący na reakcję publiczności . Każdy kto modyfikuje utwory tworzy muzyke , czy w takim razie znasz nuty ? umiesz grać na czymś innym poza elektroniką ?

nie mylę się , bywalcy klubów to ludzie liczący na proste skoczne kawałki , żeby się bawić , a nie myśleć nad tym co miał dj na myśli ;)

Jesteś vixiarzem ? a wiesz że w internecie badzo rozpowszechniona jest akcja "vixiarzom-stop"?

ktoś stworzy muzykę , a dj bierze kase za przerabianie dzieła , czy to jest w porządku ?

przerabianie muzyki z reguły jest przeciwnością Ambitności , ambitny to był twórca utworu jaki ty przerabiasz ,

Didżeje to właśnie jest nieodłączny element POPu , muzyki popularnej , dla mas , a jeśli coś jest dla mas , to czy można mówić o Ambitności ? wydaje mi się że to się wyklucza .

Nie mam ochoty dalej się nad tym rozwodzić , bo nie czas i nie miejsce na to . Mam tylko nadzieje że pozwoli ci to na chwilkę refleksji , nad definicją Ambitności .
  • 0

#35 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 08 2009 - 18:31

A wiecie co oznacza skrót DJ ;)

Według mnie to całe electro to nie jest muzyka.

Nigdy mnie nie przekonacie, że ta piosenka nie jest piękna i "ambitna" mówcie co chcecie
  • 0

#36 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 26 08 2009 - 19:34

nikt Cie nie bedzie do niczego przekonywal, sluchaj czego chcesz z czym Ci jest dobrze ;)




ostatnio Richard Durand mi wpadl w ucho ;):
Ledged Up - w mixie, ale hcyba lepszy niz oryginal ;)
Art of Trance - Madagaskar - rownie udany co oryginal, choc ten "ping-pong" psuje mi tu co nieco
  • 0

#37 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 08 2009 - 19:37

Acha czyli Trance też nie lubię ;)
  • 0

#38 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 26 08 2009 - 20:20

niczego nie myle - to tylko moja opinia , a ty masz prawo na to odpowiedzieć albo mnie ignorować

Dj miksuje utwory a nie je tworzy, tu nie ma żadnej opinii, czysta teoria.

kto to taki sander stone ? nigdy o nikim takim nie słyszałem

http://www.google.pl/search?source=ig&...mp;aq=f&oq=
Wg rankingu TopDj jest to 4ty najlepszy Dj w polsce.

zagrałeś muzyke , czyli stworzyłeś ją , bo chyba nie powiesz mi że twoja rola sprowadza się do odtwarzania

Nie, ja nie odtwarzam muzyki, ja ją miksuję. Najpierw trzeba przesiedzieć kilka godzin w internecie, aby znaleźć dobrze zrobiony kawałek, który jest mało znany a do tego przyjemny dla ucha.
Potem jak już masz co zagrać, to musisz robiąc przejście zgrać beaty, co uwierz mi, jest zaje*** trudne (musisz ze słuchu wyłapać która piosenka jest wolniejsza bądź szybsza, i odpowiednio zmienić jej tępo). Następnie dostrajasz equalizację, i jechane - robisz przejście na kolejny kawałek, i tak przez całą imprezę.

Jesteś vixiarzem ? a wiesz że w internecie badzo rozpowszechniona jest akcja "vixiarzom-stop"?

No właśnie... Pokaż gdzie napisałem, że jestem wiksiarzem? Napisałem że ludzie określają porządną muzykę jako "wixa" - oczywiście błędnie. Dlatego w poprzedniej wypowiedzi słowo "dobra wixa" wziąłem w cudzysłów.

ktoś stworzy muzykę , a dj bierze kase za przerabianie dzieła , czy to jest w porządku ?

Nie rozumiem Ciebie... I o co Ci teraz chodzi.

przerabianie muzyki z reguły jest przeciwnością Ambitności , ambitny to był twórca utworu jaki ty przerabiasz

Dalej Ciebie nie rozumiem. Jakie przerabianie utworów?! Ja nic nie przerabiam! Ja mixuję! To jedyne co robię z utworami na imprezach!

Nie mam ochoty dalej się nad tym rozwodzić , bo nie czas i nie miejsce na to . Mam tylko nadzieje że pozwoli ci to na chwilkę refleksji , nad definicją Ambitności .

Kompletnie nie znasz ani sztuki miksowania muzyki, ani pojęć które jej towarzyszą, i próbujesz (z wiedzą o miksowaniu muzyki która jest równa 0) coś mi wmawiać, i ze mną dyskuktować... Zapoznaj się z pojęciami.


A wiecie co oznacza skrót DJ ;)

Disc Jockey

Według mnie to całe electro to nie jest muzyka.

To posłuchaj sobie minimalu albo techno ;)
  • 0

#39 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 08 2009 - 20:53

W temacie muzycznym nie mamy szans się polubić ;)

Koleś mnie wkurzył za 0:45 ;) PS. radzę głośniki wyłączyć.
  • 0

#40 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 26 08 2009 - 21:01

A co to ma wspólnego z tematem ? ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych