Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaszanka dobra do wszystkiego [+18]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 01 10 2008 - 16:43

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym MężczyznąDołączona grafika Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się staćDołączona grafika KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!Dołączona grafika!!
Zrozpaczona

Odpowiedź Bravo:
Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i [beeep]nij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
Z poważaniem Redakcja

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 03 10 2008 - 21:07

Treści zaczynające się zwrotem "drogie bravo" to zawsze ciężki kawał kaszanki do zgryzienia...

  • 0

#3 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 04 10 2008 - 20:29

Dobrze podsumowane. Ej ciekaw jestem ilu jeszcze do urodzenia jest potomków Czarnobyla?
  • 0

#4 Gość_Nayebek_*

Gość_Nayebek_*

Napisano 04 10 2008 - 20:38

Stare.. ale zawsze z tego kupa śmiechu :)
Jest tego cała strona z tego co pamiętam..
  • 0

#5 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 14 10 2008 - 21:44

Jeśli to zdarzyło się na prawdę to można by jej pogratulować :P
  • 0

#6 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 17 10 2008 - 21:07

ciekawe czy blondynka :D
  • 0

#7 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 10 2008 - 11:16

motyx zaraz ban... Moja dziewczyna jest blondynką :lol:
  • 0

#8 Konioklonio

Konioklonio

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 19 10 2008 - 11:30

Nie no myślałem że spadnę z krzesła jak to przeczytałem.

Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i [beeep]nij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!


Ten tekst mnie najbardziej rozwalił. No i to zarumienienie cebulki.
  • 0

#9 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 10 2008 - 11:35

Otwórzmy w ogóle całą serię bravo :lol:
  • 0

#10 Konioklonio

Konioklonio

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 19 10 2008 - 11:37

Dasz link gdzie te listy można znaleźć? Byłbym wdzięczny...
  • 0

#11 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 24 10 2008 - 17:21

Hahahaha :) Normalnie prawie spadłem z krzesełka :) Macie jeszcze inne???

  • 0

#12 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 24 10 2008 - 19:08

http://semprini.friko.pl/bravo.html
http://for-u.gieldagsm.pl/7_22187_0.html

Chwila szperania :)

  • 0

#13 trixxx17

trixxx17

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 24 10 2008 - 19:29

Czym się rożni Syrenka od krowy?
- Jak Syrenka nawali to stoi, a jak krowa nawali to pójdzie.


to było wyrąbiste :)
  • 0

#14 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 08 11 2008 - 17:32

Ten tekst o przyrypaniu sobie w głowę chodzi za mną od kilku lat. Listy do Bravo wymiatają. ;]
  • 0

#15 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 11 11 2008 - 20:43

Troche dawki nowych listów do Bravo :):):D


Olek 17lat:
Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim
mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem
gejem??


Drogie bravo!Dołączona grafika
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W
naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka),
postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za
trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to
zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej
podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce
zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego
pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą
szkołę.POMOCY

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i
pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko
widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru
dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo
pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym
mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Podobają mi sie mężczyźni 30-letni a nawet starsi. I tylko tacy!Dołączona grafika Czy to narmalne? A może ja jestem jakaś zboczona??

"Zakochałam się w księdzu, który uczy moją klasę religii .Jest bardzo młody i taki przystojny .Nie potrafię o niczym myśleć ani skupić się na lekcjach -on wziąż zaprząta moje myśli .Czasem wydaję mi się ,że zwariuję .Nie wiem ,jak się od niego uwolnić .Co robić ? Majka 14 ."

"Mam nietypowy problem. Zachowuję się zupełnie inaczej niż koledzy w moim wieku. (...) Ja w ogóle nie interesuję się dziewczynami. Myślę, że większość z nich jest po prostu głupia, (...) Wolę pojeździć na rolkach albo na desce, pograć na komputerze, a czasem nawet pobawić się w chowanego czy ganianego. Zastanawiam się, czy z moją psychiką jest coś nie tak..." Krzysiek, 15 lat

"Atak piegów
mój problem może nie jest zbyt poważny, ale uciążliwy. Chodzi o to, że mam piegi na twarzy-nie te ledwo widoczne, ale ciemne i dosyć duże. Próbowałam już dużo kremów, ale bez skutku. Mam długie włosy i cały czas chodzę w rozpuszczonych, bo tak się wstydzę swojej twarzy. Czy powinnam używać jakiegoś preparatu albo pójść do lekarza? "

Drogie Bravo,
Ostatnio zrobił mi się niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, że może to być ciąża pozamaciczna?
Zdesperowana, 16 lat

Droga redakcjo. Mam problem. Mój chłopak chciał by się ze mną kochać codziennie, a nawet po kilka razy. Czy to choroba?

Droga Gosiu!
Ostatnio mam mdłości i bóle brzucha. Jeszcze nie współżyłam z chłopakiem, ale czytałam książkę, że można zostać zapłodnionym przez pępek.

Dziś zdarzyło się coś okropnego.Poszłam do szkolnej łazienki, aby skorzystać z toalety.Nagle w sąsiedniej kabinie jakaś dziewczyna stanęła na sedesie i zaczęła mnie podglądać.Mimo moich próźb i upomnień w ogóle się tym nie przejęła.Chciała mnie oskarżyć o palenie papierosów, a sama pali.Teraz nawet nie mogę spokojnie przejść korytarzem, bo woła na mnie "kiblara". Mam już tego dość.Chciałabym umrzeć. Co mam z tym zrobić?Pomocy.

Mój chłopak coraz częściej nalega, byśmy zaczęli się kochać. Właściwie nie mam nic przeciwko temu. Martwi mnie tylko jedna sprawa: jak ja się przed nim pokażę... nago? Chyba umarłabym ze wstydu! Czy w takim razie powinnam zaproponować seks w ciuchach? Czy mnie nie wyśmieje?

Droga Redakcjo:
Jestem dziewicą niedawno poznałam przez internet super chłopaczka,strasznie mi się spodobał.Piszemy dużo przez gg i pewnego razu on mi wysłał emotke <sex> jak to zobaczyłam nie wiedziałam co odpisać,byłam przerażna,boję się ,że teraz mogę być w ciąży. Jestem zrozpaczona...Pomocy!!

Mieszkam na IX piętrze, ale chodzę na piechotę. Boję się jeździć windą. Czuję się jak idiotka, gdy gramolę się po schodach. Pomocy, chcę być normalna! Anka, 14 lat

Razem z koleżanką pożyczyłam od naszej pani 2 zł. następnego dnia miałyśmy je oddać. ja przyniosłam tę kwotę ale koleżanka zapomniała musiałam sama zapłacić. tuż po lekcjach widziałam jak ona kupowała sobie chipsy! nie wiem co robić . czy mam ją poprosić o zwrot pieniędzy czy mam poczekać aż sobie przypomni. pomocy!!

Zauważylem ze kiedy zsuwam napletek, przeszkadza mi jakas żyłka. Troche mnie to boli. Mam nadzieje że nie będe IMPOTENTEM (tez bylo napisane duzymi literami) Zastanawiam się czy chłopcy też mają błony dziewicze na penisach (a kto ci ją przebije?)

"Drogie Bravo
Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest pedałem??"
  • 0

#16 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 11 11 2008 - 21:20

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W
naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka),
postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za
trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to
zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej
podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce
zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego
pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą
szkołę.POMOCY

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i
pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko
widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru
dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo
pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym
mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

"Drogie Bravo
Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest pedałem??"

Drogie Bravo,
Ostatnio zrobił mi się niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, że może to być ciąża pozamaciczna?
Zdesperowana, 16 lat


Respect dla parrego za to co tu dał :) Dawno sie tak nie uśmiałem :)
  • 0

#17 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 12 11 2008 - 00:06

Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim
mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem
gejem??

Drogie Bravo,
Ostatnio zrobił mi się niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, że może to być ciąża pozamaciczna?
Zdesperowana, 16 lat


:) Muszę przyznać, że dawno się tak nie uśmiałem.
  • 0

#18 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 12 11 2008 - 18:48

Już gdzieś to czytałem więc nie bardzo mnie śmieszyło, ale jakiś tam uśmiech się pojawił :)
  • 0

#19 Konioklonio

Konioklonio

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 12 11 2008 - 19:40

Wrzucajcie tego więcej, śmiech to zdrowie, po takiej jednej sesji z tymi głupotami mam z rok więcej życia xP
  • 0

#20 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 12 11 2008 - 20:04

Jak leczyć kota

1. Złap kota i trzymaj go mocno. Ułóż go sobie na kolanach, głowa kota na Twoim ramieniu, jakbyś karmił niemowlę z butelki. Pewnym glosem powiedz: "Dobry kotek". Wrzuć kotu tabletke do pyszczka.
2. Zdejmij kota z żyrandola, a pigułkę spod kanapy.
3. Powtórz instrukcje z punktu 1., tym razem przytrzymując przednie łapki kota lewą reka, a tylne prawym ramieniem. Wciśnij kotu tabletkę do pyszczka używając prawego palca wskazującego.
4. Wyciągnij kota spod łóżka. Otwórz opakowanie i weź nową tabletkę. (Oprzyj się pokusie wzięcia nowego kota).
5. Ponownie powtórz instrukcje z punktu 1., z taką zmianą, że gdy już uda Ci się umieszczenie kota w pozycji niemowlęcej, usiądź na brzegu krzesła, pochyl się nisko nad kotem i używajac prawej ręki otwórz kotu pyszczek podnosząc górną szczęke kciukiem i palcem wskazującym. Szybko wrzuć tabletkę. Poniewaz Twoja głowa znajduje się na kolanach, nie będziesz widział, co robisz. W sumie nie ma róznicy.
6. Pozostaw kota wiszącego na zasłonach. Pozostaw tabletkę w swoich włosach.
7. Jeśli jesteś kobietą, porządnie się wypłacz. Jeśli jesteś mężczyzną, porządnie się wypłacz.
8. Teraz sie opanuj. W końcu kto tu rządzi? Zlokalizuj kota i tabletkę. Przyjmując pozycję z punktu 1., powiedz zdecydowanym głosem: "W końcu kto tu rządzi?" Otwórz kotu pyszczek, weź tabletkę i… ups!
9. Nie działa, prawda? Usiądź i pomyśl. Aha! Wszystko przez te pazury!
10. Doczołgaj się do szafki z pościelą. Wyciągnij z niej duży ręcznik plażowy. Rozłóż go na podłodze.
11. Wyjmij kota z szafki kuchennej, a tabletkę z doniczki z kaktusem.
12. Rozłóż kota na ręczniku tak, aby szyja kota leżała na długiej krawędzi ręcznika.
13. Rozpłaszcz przednie i tylne łapki kota na jego brzuszku. (Oprzyj się pokusie rozpłaszczenia kota).
14. Owiń kota ręcznikiem. Szybko.
15. Przyjmij pozycję z punktu 1. Lewą rękę umieść nad kocią głową. Naciśnij pyszczek na zwarciu szczęk i spróbuj go otworzyć.
16. Wrzuć tabletkę w pyszczek kota i lekko ją wepchnij. Voila! Udało się.
17. Odkurz fruwające kłaki (kota). Zabandażuj rany (swoje).
18. Zjedz dwie aspiryny i połóż się do łóżka.



Telefon do serwisu komputerowego, w bardzo nietypowej sprawie:

- Tu pomoc techniczna, czym mogę służyć?
- Wie Pan, mam kłopot z edytorem tekstu
- Tak, jaki kłopot?
- No cóż, po prostu sobie pisałem, aż tu nagle wszystkie słowa znikły
- Jak to znikły?
- No tak po prostu znikły
- Hmmmm… A co jest teraz na ekranie?
- Nic
- Nic?!
- Nic. Jest zupełnie pusty
- Jest Pan ciągle w edytorze, czy wyszedł Pan z niego?
- A jak to poznać?
- Czy widzi pan "ce dwukropek ukośnik" (c:) na ekranie?
- Nie, ekran nie jest ukośny
- Aaa, mniejsza o to… Czy może pan poruszać kursorem po ekranie?
- Nie ma żadnego kursora. Już mówiłem, ekran jest pusty.
- Czy monitor ma kontrolkę napięcia?
- A co to jest monitor?
- To takie urządzenie na biurku, które wygląda jak telewizor. Czy ma takie małe światełko, które zwykle się świeci, gdy jest włączony?
- Nie wiem
- Aha… To proszę zobaczyć z tyłu monitora, jest tam kabel doprowadzający prąd. Czy jest wetknięty?
- Tak, myślę, że jest
- To świetnie, teraz proszę prześledzić jego bieg. czy prowadzi do gniazdka z prądem?
- Tak, chyba tak
- Czy tam z tyłu monitora jest jeden kabel, czy dwa?
- Nie wiem
- Na pewno jest … Niech Pan pomaca i znajdzie drugi
- Ooooo, jest, znalazłem!
- To teraz niech Pan prześledzi jego bieg, czy jest wetknięty do gniazdka w tylnej części komputera?
- Nie mogę go dosięgnąć
- Hmmm… a nie może Pan zobaczyć?
- Nie!
- A nie może się Pan schylić?
- Och, to nie jest kwestia schylenia się. Nie widzę, bo jest ciemno
- Jak to ciemno?
- Światło w biurze jest zgaszone, a to, które wpada przez okno jest za słabe
- No to proszę zapalić światło
- Nie mogę
- Nie może Pan? Dlaczego?
- Bo nie ma prądu
- Nie ma prądu … Aha, nie ma prądu ??? W takim razie wiem już, co trzeba zrobić. Czy ma Pan jeszcze oryginalne pudełka od komputera i instrukcję ?
- Tak, mam je na szafie
- To proszę zapakować wszystko ładnie do pudełek i odnieść do sklepu, w którym było to kupione
- Naprawdę ? czy problem, jest aż tak poważny ?
- Obawiam się, że tak
- No dobrze, skoro trzeba. I co mam im powiedzieć ?
- Że taki zakuty łeb jak Pan nie może mieć komputera.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych