Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karta Graficzna do Laptopa Asus X553M


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebastian94PL

Sebastian94PL

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 10 2014 - 20:37

Witam.
Posiadam laptopa Asus X553M, kupiłem go 2 miesiące temu. Moje pytanie brzmi, jaką karte graficzną polecilibyście do takiego laptopa?
Specyfikacja:
Procesor: Intel Celeron N2830 2x 2.16 GHz
Pamięc RAM: 4GB DDR3
Karta graficzna: Zintegrowana
Wielkość matrycyk: 15.6 cali
Więcej chyba nie potrzeba.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam wink.gif

 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 10 2014 - 21:24

 Moje pytanie brzmi, jaką karte graficzną polecilibyście do takiego laptopa?

Taką jaką ma czyli zintegrowaną. Chyba że masz na myśli ViDock'a ale to przerośnie wartość tego notebooka. A co się dzieje z obecną? Uszkodziłeś zintegrowaną? :E



  • 0

#3 Sebastian94PL

Sebastian94PL

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 10 2014 - 17:39

Nie wszystko jest ok. Ale czasami sobie grywam w gierki, i chciałbym trochę więcej fps'ów ;) Ale RAMu mogę do 8GB dołożyć, więc powinna sie zwiekszyc szybkość laptopa ;) Czyż nie ? :)


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 04 10 2014 - 17:55

Do gier ten laptop się nie nadaje bo nie był do tego kompletnie stworzony, słabe parametry są ukierunkowane na najdłuższą pracę na akumulatorze. To sprzęt typowo do Worda a z gier to tylko saper albo pasjans, dodatkowy Ram nic tu nie da bo zapewne teraz nie wykorzystujesz więcej niż 2-3GB bynajmniej Ofiice tyle nie wymaga. Już lepiej wymienić dysk na SSD to lapek dostanie znacznego wigoru, te mułowate HDD które wstawiają to najwęższe gardło wszystkich notebooków.

Procesor też bardzo słabiutki, montowany głównie w netbookach a nawet tabletach gdzie chodzi o oszczędność baterii i niskie wydzielanie ciepła. Już mój stary jak świat C2D T9300 w laptopie jest od niego kilka razy wydajniejszy.

Jak chcesz grać to sprzedaj ten złom i kup prawdziwego laptopa do grania a nie takie coś dla kobiet do przeglądania fejsa.


  • 1

#5 Sebastian94PL

Sebastian94PL

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 10 2014 - 19:00

Ej no :D Diablo 3 trybi na najnizszych oczywiscie powyzej 25 fpsów nie pojdzie ale zawsze coś, WOT także działa około 30 fpsów osiąga ale oczywiscie wszystko na najniższych, więc nie jest taki zły ten lapek, jakbym wiedział że nie da sie zamontować karty dedykowanej to bym go nie kupił. ;) No ale cóż. Poczekam troche i kupie MSI ;)


  • 0

#6 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 08 10 2014 - 19:40

Ej no :D Diablo 3 trybi na najnizszych oczywiscie powyzej 25 fpsów nie pojdzie ale zawsze coś, WOT także działa około 30 fpsów osiąga ale oczywiscie wszystko na najniższych, więc nie jest taki zły ten lapek

No faktycznie płynność jak na pokazie slajdów :E zwłaszcza w grach FPS gdzie im więcej fps tym lepiej.


  • 0

#7 kiryl

kiryl

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 11 10 2014 - 09:09

Ej no :D Diablo 3 trybi na najnizszych oczywiscie powyzej 25 fpsów nie pojdzie ale zawsze coś, WOT także działa około 30 fpsów osiąga ale oczywiscie wszystko na najniższych, więc nie jest taki zły ten lapek, jakbym wiedział że nie da sie zamontować karty dedykowanej to bym go nie kupił. ;) No ale cóż. Poczekam troche i kupie MSI ;)

Nie czułbym żadnej przyjemności z gry grając na 30 FPS :D



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych