Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamera internetowa- nie można zainstalować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tedzikoooos

tedzikoooos

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 29 12 2008 - 13:04

zakupiłem sobie monitor LCD (asus VK191) z wbudowaną kamerką internetową i niestety jest problem z wyświetlaniem. Dołączony do tego program LifeFrame nie chce się otworzyć. czy kto pomoze w czym tkwi problem ?

dodam jeszcze że podczas wykrywania urządzenia wyskakuje taki komunikat :""To urządzenie może działać szybciej, lecz musi być podłączone do portu obsługującego hosta USB-Hi Speed"
Ma to jakieś znaczenie ? A może mam coś źle zainstalowany sterownikVIA master??
Windows xp sp2

Załączone miniatury

  • erro.jpg

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 29 12 2008 - 13:33

A próbowałeś innego oprogramowania do kamery ?
http://www.darmoweprogramy.org/programy/ka...internetowe.php

  • 0

#3 maestrooowwy

maestrooowwy

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 29 12 2008 - 18:40

niestety zainstalowałem dwa rózne programy i też nic...Nie wiem już sam gdzie tkwi problem? Co jest potrzebne aby kamerka funkcjonowała prawidłowo ? Jesli mam USB 1.1 am to jakieś znaczenie ? Czy jakis sterownik tak jak wspomniałem VIa bus master ma za tą odpowiedzialnosć ?

// nie odkopuję tematu, ale ma to znaczenie. Może nie zadziałać w USB1.1, trzeba wymienić płytę, ale doinstalować kontroler - plus-1
  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 29 12 2008 - 19:07

Właśnie u ciebie występuje bardzo częsty konflikt z odpowiedni wpisem w rejestrze oraz wpisów programu do odpowiednich komórek, jaśniej to oznacza że podłączając monitor do komputera z reguły producent zakłada że sterowniki będą instalowane zaraz po instalacji lub w czasie systemu Windows. W czasie instalacji instalowany jest sterownik monitora tu masz jeszcze dodatkowo kamerę zintegrowaną wraz z monitorem, musisz wyczyścić jakimś programem komputer z zbędnych wpisów i spróbować poprzez kreator zainstalować kamerę.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych