Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kabel enthernet rozdzielenie na 2 kable + router


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 coller1432

coller1432

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 07 2014 - 01:03

Witam serdecznie, chciałbym się zapytać użytkowników którzy się znają na montażu sieci, a mianowicie moj internet jest dostarczany bezposrednio przez kabel (Ethernet) który mogę wpiąć do komputera (wtyczka skrosowana). Lecz posiadam w domu 2 komputery i niestety kabel ten jest zmuszony przechodzić przez router, a następnie do mojego komputera - sprawia to, że kiedy jestem podłączony do routera jestem podatny na ataki z sieci DDoS, UDP flood**. Kiedy podłącze internet bezpośrednio z Kabla, te ataki są nieszkodliwe, aczkolwiek nie przerywają pracy internetu. Dlatego pytam czy taka oto konfiguracja załatwila by sprawę i czy jest to możliwe:

 
s8lw58H.png
 
W zasadzię chodzi mi oto, żeby z jednego kabla zrobić dwa, jeden podłączyć do komputera a drugi do routera.
 
Bardzo proszę o pomoc, naprawde mi na tym zależy.
 
** Jeśli ktoś pyta dlaczego jestem atakowany, otóż hostuję serwer na komputerze i zawsze znajdują się zazdrośnicy którzy chcą skutecznie mu uniemożliwić pracę, udaję im się to, dltego obmyślałem nowy sposób walki i myślę że on będzie skuteczny. Testowałem oba sposoby Kiedy jestem podłączony do routera przy atakach sieć pada, trzeba resetować router, kiedy jestem podłączony bezpośrednio przez kabel ping ani troszkę nie skacze..

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych