Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie zbędne usługi wyłączyć - Windows7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanDa3

PanDa3

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 03 02 2014 - 18:57

Witam
 
Mam sobie PC (Windows 7 Professional 32 bit).
Jestem dość bardzo nie doświadczony jeśli chodzi o Windows - od małego skupiałem się jedynie w dystrybucji linuxa, a wiec przechodząc do sedna, naczytałem się masę artykułów w google dotyczące usług w win 7, ale dalej nie mogę sobie z nimi poradzić sam, nie mam jakoś zbytnio wygórowanego kompa...  i chciałbym wył. tyle usług ile się da, ale kiedy wył. parę z nich (zaznaczone na zal. "OFF") to przestała działać usługa Windows audio z nieznanych mi przyczyn a gdy próbowałem ją włączyć pojawił się błąd 1068, włączyłem je później żebym miał dźwięk. I tu kieruje pytanie do was czy mógłby mi ktoś skonfigurować pod względem wydajności te usługi? W domu mam siec lokalna a do niej podpięta drukarkę. nie korzystam z Windows Live, i chciałbym zostawić zaporę wł. i wył. to co się da ze zdalnego sterowania. Prosiłbym o uważanie, abym miał dostęp do audio. (wykonałem już punkt przywracania systemu na wszelki wypadek)
 

 


Załączone miniatury

  • Bez tytułu.png

  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 04 02 2014 - 22:30

Przesiadłeś się z linuxa na windows'a ?

Co do tych usług zaznaczonych na obrazku "OFF" to przestaw je na "ręczny"



  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 16 02 2014 - 21:25

Poczytaj trochę poradników na Tweaks.pl i dowiesz się jak przyspieszyć kompa, tak na wyczucie to się nie da ;)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych