Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie konto osobiste bankowe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 22 05 2014 - 13:30

Normalnie poleciłbym mBank bo są całkiem mobilni oraz innowacyjni ale ostatnio czytałem o pozwie zbiorowym jaki wygrały osoby z kredytem we frankach.  Podobno  bank majstrował przy oprocentowaniach rat aby wyciągnąć od nich jak największą kasę...  To nie budzi zaufania.



  • 0

#22 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 22 05 2014 - 17:19

MBank zdecydowanie odradzam, mialem z nimi do czynienia, a żeby wyciągnąć od nich zaswiadczenie np: ze spłaty pożyczki to żądają sobie 40pln :/ juz lepiej pomyśleć nad ING

  • 0

#23 Metrokaj

Metrokaj

    Początkujący

  • 63 postów

Napisano 30 05 2014 - 11:43

Mimo wszystko decydowałabym się na mBank. Wiem, że nie ma placówek, ale kto tam wogule chodzi?


  • 0

#24 mariandok

mariandok

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 30 05 2014 - 16:23

Za dodatkowe pisma wszędzie żądaja kasy.

Przy wyborze kąta, bierze sie wyciąg z ostatniego miesiąca, z banku który chesz opuścic i patrzysz na koszty...

Dalej piszesz na kartce operacje w kolejności od najczęściej wykonywanych i płatnych, a więc wpłata29 x a, wypłata20 x b, zapłata12x c:) i szukasz dopiero banku, który za najczęstrze twoje operacje czyli za a,b,c pobiera najmniej.

Po tym zapoznajesz sie z obowiazkami, jaki obwarowano kąto, jesli spełnisz, podpisujesz umowę


Użytkownik mariandok edytował ten post 30 05 2014 - 16:25

  • 0

#25 agnieszkapat

agnieszkapat

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 16 07 2014 - 10:52

Obecnie mam konto w mBanku, ale ostatnio troszkę mnie irytują z wprowadzaniem różnych opłat. Co prawda, jak się zrobi transakcję kartą za 100 zł (co ja zawsze robię) to się ich nie płaci, ale jednak co chwilę to podwyższają.


  • 0

#26 jmroczko

jmroczko

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 21 07 2014 - 10:55

Dobrą ofertę można znaleźć w wielu bankach. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy od konta bankowego? Dla mnie najważniejszymi cechami jest to, aby było darmowe w prowadzeniu lub z symboliczną opłatą, darmowymi wypłatami z bankomatów (najlepiej ze wszystkich - ale cudów nie ma), darmowymi przelewami - tutaj wydaje mi się, że jest to już chyba standard. Najtańsze opcje miałam na studiach :) Później kazali mi zlikwidować tą ofertę, bo przecież nie jestem już studentką. Przy wyborze konta osobistego poczytajcie jeszcze te wątki forum-kredytowe.pl/f129/ - tam omawiane są różne oferty.


  • 0

#27 adam987

adam987

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 17 10 2014 - 23:53

Wiele banków oferuje darmowe konta a potem się okazuje, że miało być tak pięknie a jest jak zawsze. Trafiłem na  Bank Smart i rzeczywiście bez picu jest darmowe. Prowadzenie konta osobistego, karta płatnicza, internetowe przelewy krajowe, wszystko to za darmo. To tylko niektóre zalety smart konta   http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto/  Do tego mobilna aplkacja bankowa na smartfona, ktora umożliwia mi bankowanie nawet w wannie. :yes:


  • 0

#28 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 18 10 2014 - 08:42

@Smart OK dla kont oszczędnościowych. Interfejs sprzed 10 lat, opcji jak w telefonach dla osób starszych jak to ma być bankowość elektroniczna to ja podziękuję.


  • 0

#29 pozyczkasa.pl

pozyczkasa.pl

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 08 2015 - 21:11

ostatnio czytałem, że KNF chce wziać się za konta oferowane przez banki. Docelowo ma być tak, że wszystkie banki mają mieć w ofercie w pełni darmowe konto. Nie wiadomo czy wejdzie to w życie ale byłoby ciekawie.

sam posiadam konto w PKO inteligo i jestem zadowolony. Nie jest to konto dla każdego jednak wystarczy robić zakupy za 100zł/mc i mamy darmowe konto. Wadą jest dla mnie opłata przy wypłacie z innych bankomatów niż PKO.

założyłem teraz też konto w DB do hipoteki i zobaczymy z czasem jak będzie i czy mi podpasuje.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych