Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki router wybrać? Lepszy od TP-LINK TL-WR340G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Addson

Addson

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 03 2013 - 14:06

Witam! Mam pewien problem. Posiadam obecnie router TP-LINK TL-WR340G. Kiedy korzystam z internetu, gier online, itp. a inne osoby są podlączone do sieci, lącze totalnie spowalnia, nie mogę prawie nic robić. Niestety router nie posiada żadnej opcji dzielenia lącza, ani nic z tych rzeczy, dlatego nie mam jak tego zlikwidować, a bynajmniej nie potrafię. Irytuje mnie to niesamowicie, gdyż prawie codziennie od rana do nocy nie mogę korzystać spokojnie z internetu. Dlatego stwierdzilem, że jedynym ratunkiem jest zakup nowego routera, który będzie posiadal jakąś opcję dzielenia lącza. I tu moje pytanie, ponieważ nie znam się na tym ani trochę. Jaki router wybrać, aby takie problemy się nie pojawialy? Chcialbym aby byl on w miarę tani, gdyż prawdopodobnie będę go musial zakupic ze swoich pieniędzy, rodzice raczej nic nie dolożą.

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 03 03 2013 - 16:12

Witam! Mam pewien problem. Posiadam obecnie router TP-LINK TL-WR340G. Kiedy korzystam z internetu, gier online, itp. a inne osoby są podlączone do sieci, lącze totalnie spowalnia

Na to nie ma reguły, czym więcej jest osób podłączonych pod Twoją sieć tym będziesz miał wolniejszą prędkość internetu. Zmień hasło na routerze i nikomu go nie podawaj.

  • 0

#3 Addson

Addson

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 03 2013 - 20:23

Zmiana hasła raczej nie wchodzi w grę. Z internetu korzystają domownicy (rodzice, siostra), którzy też chcą skorzystać z niego, więc to nie jest takie proste.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: router internet



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych