Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki router kupić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Raaaaav44

Raaaaav44

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 17 02 2015 - 19:49

Witam. Chciałbym abyście mi polecili router, dobry, niezbyt drogi i dzięki któremu będę mógł połączyć z siecią tablet, tv i ewentualnie konsole, chociaż jeśli o nie chodzi to nie jestem pewny czy na nich mógłbym grać online, ponieważ internet jaki posiadam to internet radiowy o prędkości łącza 4Mbps. Ogólnie najbardziej zależy mi na tablecie. Bardzo proszę o jakieś propozycje albo nakierowanie mnie na odpowiedni. Pozdrawiam.



  • 0

#2 Raaaaav44

Raaaaav44

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 21 02 2015 - 22:39

Dodam kilka informacji dla osób chcących polecić mi jakiś router: Cena w granicach 200zł. Zasięg sygnału dla mieszkania o pow. 100m2. Chciałbym żeby miał możliwość podpięcia pod kabel z wtyczką RJ-45 bo takim kablem mam na tą chwile doprowadzany internet do komputera, ale ponieważ niebawem mam zamiar podpisać umowę być może z innym dostawcą, chciałbym żeby router dawał mi możliwość podpięcia innego rodzaju kabla (RJ-11), jeśli ten by się zmienił. Dodatkowo chciałbym aby pracował na dwóch pasmach 2,4 i 5GHz i miał 2 porty usb, miał standard szybkości 802.11 n i starsze, dawał mocny sygnał a to wszystko w obudowie z modelu TP-LINK TD-W8980. Możecie mi coś polecić?



  • 0

#3 mich76

mich76

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 04 2015 - 13:55

Spójrz na DGN2200. Sam go używałem kiedy mieszkałem w bloku i sprawdzał się bez zarzutu. Zapewne gdybyś mieszkał w dwupiętrowym domu potrzebny byłby lepszy sprzęt ale ten do mieszkania będzie w sam raz.


  • 0

#4 Wal3c

Wal3c

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 10 2015 - 22:59

Nie chce zakladac nowego tematu wiec podpepne sie tutaj.

Mam dosc nietypowy problem. Otoz nie moge grac online bo brakuje mi zasiegu na wifi. Mam aktualnie router od operatora (orange) jakis stary i gubie sygnal na nim. Do tego mam karte wifi tplinka. Nie wiem teraz co zrobic, probowac zmienic karte wifi na mocniejsza czy moze zmienic router na inny? Przegladalem kilka propozycji tutaj http://www.mediamarkt.pl/urzadzenia-sieciowe_routery pare Asusow/Dlinkow ale nie wiem za bardzo co brac. Za duzy wybor jest. Podpowiecie co zrobic najlepiej? Dodam, ze na ten cel chcialbym wydac do 300zloty.
Pozdro



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych