Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki monitor LCD 22 cale do 600zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 leewang

leewang

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 03 03 2010 - 12:46

Witam

Poszukuję dobrego monitora LCD. Monitor będzie służył głównie do tworzenia layoutow w photoshopie i ogolnej pracy programisty, a także do gier komputerowych, dlatego zależy mi na tym aby nie było efektu smużenia.

Nie wiem dokładnie jaką przekątną chciałbym aby miał, ale myślę że minimum 22 cale.

Chciałem się Was zapytać jak wygląda np 8 godzinna praca na takim dużym monitorze 23 24 cale? Czy nie bolą oczy i nie męczą się szybko?

Cena to 600-700zł ewentualnie jakby warto było dopłacić to mogę dać 1000zł za monitor.

Pozdrawiam i czekam na propozycję.

  • 0

#2 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 03 2010 - 13:07

Belinea o.display 2

  • 0

#3 outside

outside

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 12 05 2010 - 21:08

Od kilku miesięcy korzystam z monitora BENQ V2400 Eco.
Monitor 24 cale.
Bardzo dobry sprzęt, matryca zrobiona na LEDach co daje się zauważyć :E
Jestem Architektem wiec korzystam z programów typu CAD i Photoshop oraz grafika 3d - są to programy w których jakość monitora musi spełniać wysokie standardy - ten monitor spełnia.
Nie ma efektów smużenia i ma dobrą Gamma'ę. Praca nie męczy aczkolwiek przez pierwszą godzinę ruszałem głową jeśli przechodziłem wzrokiem z jednego narożnika monitora w drugi :E Ale praca na nim jest jak najbardziej przyjemna i nie męczy - testowane podczas pracy 20h/24.
Dobrze też się sprawdza przy oglądaniu filmów jak i grach ;-)
Do tego ma fajny design oraz "trawkę" przez co fajnie się prezentuje na biurku... ;-)

Użytkownik outside edytował ten post 12 05 2010 - 21:11

  • 0

#4 Sani

Sani

    Początkujący

  • 53 postów

Napisano 18 05 2010 - 21:35

Jeżeli zależy ci na dużym obszarze roboczym to ten Benq jest całkiem niezłą propozycją ponieważ posiada Full HD. Jedna jeśli jest to dla ciebie sprawa drugorzędna to proponuje sprawdzić monitor LG W2220P, który jest na matrycy e-IPS, zapewniającej znacznie lepsze odwzorowanie kolorów (a oto przecież w pracy grafika chodzi). co do smużenia za pewne go nie uświadczysz...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych