Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kupić nowy dysk o takich parametrach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukaszintel86

lukaszintel86

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 06 07 2009 - 12:25

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, nie wiem ale od pewnego czasu jeden z moich dysków twardych tj, WD3200AAKS zaczyna troszkę szwankować w sensie bardzo niskiego transferu danych, stał się także bardzo głośny, irytuje mnie to bardzo, ze względu na to iż będę miał mały przypływ gotóweczki zamierzam kupić jakiś nowy dysk twardy.

Nie wiem czy ten samsung F2 będzie odpowiednim wyborem, słyszałem że mimo niskiego momentu obrotowego tego dysku, jego parametry są bardzo dobre do tego jest to 1 talerzowy, i jest bardzo cichy, dysk ten będę używał jako dysk do ogólnej pracy, do gier posiadam inny dysk serii F1 i spisuje się on bardzo dobrze (przemieniam sobie dyski w szufladzie - tak mi jest wygodnie - mam porostu 2 systemy oddzielne)

Ten mój dotychczasowy aaks to chyba seria 2 talerzowa, bo strasznie słaby mam odczyt np w HD Tune

Bardzo was proszę o poradę, myślę że dysk 500GB starczy mi z nadmiarem - będzie to system VISTA 64BIT, dysk używany do pracy szkoły filmów, ściągania, na pewno nie będzie używany do gier

  • 0

#2 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 06 07 2009 - 16:33

polecam WD 500GB AAKS

  • 0

#3 lukaszintel86

lukaszintel86

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 08 07 2009 - 09:19

własnie tak myślę ale widzisz staja się z czasem dosyc głośne a to mnie irytuje zoabcz jaki mam słaby odczyt swojego aaksa nie wiem własnie dlaczego moze jest to 2 talerzowiec

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika

witam juz otrzymałem swojego F2, o to wykresy, wydaje mi sie ze jest wszystko z nim okej ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika


// Scalone /macsch
  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 22 07 2009 - 20:38

Sugeruję zakup dysku twardego Samsung dlaczego bo ta firma w dalszym ciągu walczy o rynek i użytkowników ich wyrobów.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych