Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka myszka do gier?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichuLG

MichuLG

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 19 11 2014 - 14:14

Witam! 

Mogliście by mi pomóc nad wybraniem myszki do gier ? :)

 

Na razie po przeszukaniu forów i przeczytaniu tematów, zastanawiam sie nad kupnem jakiejś z tych dwóch myszek. 

http://www.ceneo.pl/20386509?tag=familyThumbnails

 oraz http://www.ceneo.pl/10995516#tab=spec

Jaką byście mi polecili?? I jakbyście mogli to jaką była by dobra podkładka do tych myszek?

Proszę o pomoc:) Pozdrawiam!



Użytkownik MichuLG edytował ten post 19 11 2014 - 14:15

  • 0

#2 com-batant

com-batant

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 20 11 2014 - 11:36

Jakim budżetem operujesz? Jeżeli chcesz coś jedynie w podobnej cenie do tych które zaproponowałeś to pomyśl nad A4Tech Bloody. W tej cenie prawdopodobnie najlepsza mysz jaką dostaniesz. Dobrze leży w łapie, ma dobry jak na ten przedział cenowy sensor. W zupełności wystarczy do gier (CS'a widzę ;))



  • 0

#3 MichuLG

MichuLG

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 20 11 2014 - 11:47

Aha dzięki, budżetem to tak  powiedzmy że nwt do 100 zł. A nad A4techem z serii bloody myślałem , bo nwt mój kolega ma V8, patrzałem i fajna myszka, ale z tego co czytałem na forach to dużo ludzi mówiło że ta myszka ma słaby trochę sensor Pixel Art (jakoś tak ;]) , i że do csa nie kupować i właśnie nwm, a jak patrzałem u kolegi super mi leżała w ręce, a mam dość większą więc potrzebuje większej myszki ;)  I jeszcze jedno mój kolega sam gra w cs'a tą myszką i bardzo dobrze mu sie nią gra, i właśnie mam dylemat jaką wybrać? ;D


  • 0

#4 Metrokaj

Metrokaj

    Początkujący

  • 63 postów

Napisano 09 12 2014 - 08:09

Ja aktualnie korzystam z tej myszki;

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/7242756

 

marki Logitech i jestem bardzo zadowolona. Jest dość spora ale dobrze lezy w ręce i ma bardzo dobrą czułość ! Tak więc jestem pewna,że powinniście być zadowoleni. Dołączone jest również przystępne oprogramowanie tak więc wszystko można sobie bez problemu dostosować. Wygląd ok. Bez zbędnych fajerwerków. 


  • 0

#5 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 09 12 2014 - 11:00

Mój znajomy grał w cs'a najtansza myszka z tesco i wymiatał. 

 

A jeszcze jeden grał i wygrywał z mistrzami polski w Q2 myszką kulkową na kartce z bloku technicznego.

 

Myśle, ze różnice zobaczysz gdy wezmiesz do reki myszke z troche wyzszej półki np. razer


  • 0

#6 com-batant

com-batant

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 17 12 2014 - 10:17

Mój znajomy grał w cs'a najtansza myszka z tesco i wymiatał. 

 

A jeszcze jeden grał i wygrywał z mistrzami polski w Q2 myszką kulkową na kartce z bloku technicznego.

 

Myśle, ze różnice zobaczysz gdy wezmiesz do reki myszke z troche wyzszej półki np. razer

W Q2 nie było sterowania myszką. :D Chodziło Ci zapewne o Q3.

Zależy co myślisz mówiąc o myszkach z wyższej półki... Ja używam Razera Salmosy, którego kupiłem jakieś 5 lat temu za bodajże 120 zł. Służy mi do dzisiaj. W międzyczasie miałem epizody z myszkami o wiele droższymi. Czy grałem lepiej? Nie, nie grałem lepiej. Póki mysz chodzi płynnie, laser nie powoduje przeskoków kursora/celownika, nie przycina się, to jest dobra. Myślę, że póki nie gra się naprawdę na profesjonalnym poziomie, wydawanie grubych setek złotych na sprzęt jest głupotą. Sprzęt nie nauczy grać, a żeby widać było różnicę między myszką za 80-100 zł, a taką za 700, to trzeba mieć już ogromne umiejętności.

Czułość także nie odgrywa jakiejś wielkiej roli. Profesjonalni gracze CS'a, mimo iż mają bardzo drogie myszki i tak używają ustawienia 800 DPI, ponieważ najdokładniej się gra, kiedy przez przejechanie podkładki celownik obraca się o około 120 stopni.

Nie daj sobie wmówić, że lepszy sprzęt spowoduje przypływ skilla.


  • 0

#7 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 02 09 2016 - 19:36

http://www.zadowolenie.pl/sprzet-komputerowy/kalwiatury-i-myszki/myszki/steelseries-mysz-rival-100-gaming-white-1- ten model będzie idealnym rozwiązaniem. Jest to używany przez profesjonalnych graczy gryzoń, który szczyci się uznaniem użytkowników jak i recenzentów. 


  • 0

#8 kebab84

kebab84

    Początkujący

  • 35 postów

Napisano 05 09 2016 - 08:50

W tej cenie spokojnie możesz wziąć A4tech A90 z optycznym avago 3050. Równie dobra i droższa jest Rival100



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: wybór myszka



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych