Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak wykonać Upgrade z Vista do Windows7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mastersi

Mastersi

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 12 2014 - 23:23

Witam,a więc ukochana vista zaczeła mnie strasznie irytować,i zaczałem się interesować zmianą systemu.Z tego co czytałem,to jest jakiś  darmowy upgrade do windowsa 7,ale nie rozumiem do końca jak dziala ta jego ,,darmowa,, aktualizacja.Są jakieś opcje jeszcze darmowego(!) upgrade'u do windowsa 7 ewentualnie 8? Jak tak to prosilbym o wytłumaczenie co trzeba zrobić lub jakiegoś odnośnika.



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 12 2014 - 10:58

Aby wykonać Upgrade z Vista na Windows7 musisz zakupić online system z Microsoft.
Wiecej szczegółów: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/help/upgrading-from-windows-vista-to-windows-7#T1=tab03

Użytkownik Qauke edytował ten post 21 12 2014 - 10:59

  • 0

#3 Mastersi

Mastersi

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 12 2014 - 17:55

Dziękuje bardzo,mam jeszcze jedno pytanie trochę z innej beczki ,ale nie bedę tworzył specjalnie nowego tematu.Mianowicie ostatnimi czasy nie mogę instalować prkatycznie zadnych programów,nawet gdy chce zainstalować skype to wyskakuje mi błąd ,,nieprawidłowy klucz do uzycia w podanym stanie,,.Czytałem o tym i wiekszość ludzi mówi aby usunać aktualizacje KB29... ,lecz jest duży problem gdy klikam w opcje ,,wyswietl zainstalowane aktualizacje,, jest napisane ze na moim komputerze nie ma żadnych zainstalowanych aktualizacji.Wie ktoś jak temu zaradzic?


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 12 2014 - 18:13

Instalacja Service Pack + wszystkie sterowniki jakie wykryje system w panelu sterowania.
  • 0

#5 Mastersi

Mastersi

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 12 2014 - 19:13

a więc z tego co sprawdzilem mam na komputerze zainstalowany Service Pack 2,jakieś inne porady? :(

Użytkownik Qauke edytował ten post 21 12 2014 - 19:55
Załóż nowy temat

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych