Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak uruchomić kilka .iso?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vegeta ssj

Vegeta ssj

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 26 09 2008 - 08:58

Mam problem, bo ściągnąłem pewien program w kilku częściach jako pliki .iso zapakowane w WinRarze. Domyślam się, że mają one stworzyć jeden plik instalacyjny. Pierwszy raz mam do czynienia z takimi plikami, czytałem, że używa się programów do nagrywania płyt ale nie wiem o co dokładnie chodzi. Używam programu Nero jeśli to pomoże. z góry dzięki za każdą odpowiedź.

  • 0

#2 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 26 09 2008 - 11:40

jeżeli to pliki iso to są to porostu obrazy płyt które musisz nagrać najpierw na płytę i dopieroż odpalić lub zamontować w wirtualnym napędzie.Programy do tego typu formatów np.Power iso ,alcochol 120%.daemon.Ale i Nero nagrywa obraz płyty.Ja osobiście używam power iso. Program. klikasz na obraz iso otwiera ci sie program i klikasz nagraj.To samo w nero.i dalej masz nagrane i odpalasz daną rzecz z płyty.

  • 0

#3 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 26 09 2008 - 12:05

Możesz sobie też utworzyć kilka napędów wirtualnych, i sobie do każdego zamontować inny plik ISO.
  • 0

#4 Vegeta ssj

Vegeta ssj

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 26 09 2008 - 12:42

Aha, czyli mam to albo nagrać na płycie, albo stworzyć do tego wirtualny napęd dzięki na pewno pomogło.
  • 0

#5 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 26 09 2008 - 12:57

Własnie tak zgadza się.Dobra jest opcja wirtualnego napędu oszczędność płyt :P .Powodzenia.
  • 0

#6 tapir

tapir

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 10 2008 - 11:10

Do tworzenia i emulacji napedow polecam Deamon tools u mnie dziala bezproblemu, jednoczesnie obsluguje az cztery napedy i jest bardzo stabilny. :D

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: nagrywanie płyt



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych