Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak powiększyć pamieć RAM?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lordmathew

Lordmathew

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 16 01 2008 - 20:30

A jak sie resetuje biosa? Bede musiał całą obudowe zdejmowac no to super.

  • 0

#42 Dadexix

Dadexix

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 16 01 2008 - 20:33

w instrukcji płyty głóównej popatrz....

Trzeba przełożyć którąż ze zworek, włączyć kompa(on nie zareaguje, w tym czasie resetuje bios) dać zworkę jak była i włączyć kompa znów:)


tylko czasem resety dają nie pożądane skutki - np. zmiana taktowania

  • 0

#43 Sanko

Sanko

    Pomocnik Tweaks.pl

  • 430 postów

Napisano 16 01 2008 - 20:45

A jak sie resetuje biosa? Bede musiał całą obudowe zdejmowac no to super.


wystarczy baterie wyjąć na 30 sekund i bios sie restartuje

a jak wyjmiesz nie tą zworke to jeszcze coś spalisz
  • 0

#44 Dadexix

Dadexix

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 16 01 2008 - 21:32

w instrukcji płyty głóównej popatrz....

jak ma oczy i umie czytać to nic nie spali:)
  • 0

#45 olszo

olszo

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 16 01 2008 - 21:33

Widzę że same problemy z tym komputerem,tak to już jest jak sie zamawia takie rzeczy przez internet nawet w zaufanej
firmie.Najlepiej pójść do Informatyka i sobie komputer kupić podajesz mu swój budżet a on wybiera ci najlepsze parametry
komputera.A teraz kilka powodów czemu jest lepiej kupować u dobrego informatyka:

1.Tańsze ceny (zależy jeszcze gdzie,ale jak sie dobrze trafi można 80zł zaoszczędzić i nie pokrywać żadnych kosztów wysyłki)

2.Od razu dostajesz całe okablowanie sterowniki itp..

3.(Najważniejsze) Komputer jest TESTOWANY na twoich oczach (jak tego sobie zażyczysz)i niema takiej opcji że
coś nie będzie działało,a jak już są jakieś usterki to informatyk to wszystko załatwia bo to jego robota (jak może naprawia na miejscu)
  • 0

#46 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 16 01 2008 - 21:55

Teraz znaleść dobrego informatyka to chyba cud... :banana:
  • 0

#47 olszo

olszo

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 16 01 2008 - 22:06

Teraz znaleść dobrego informatyka to chyba cud... :banana:


Mój Ojciec znalazł b. dobrego w 2001r i ciągle się trzymam 1.Poza tym jak ktoś jest w temacie to sie nie da oszukać
a jak masz wątpliwości co do ceny i co do tego co ci proponuje to zakładasz temat w Forum Tweaks :D.

GURAL masz racje teraz nie łatwo znaleść dpbrego informatyka ale jeszcze są :thumbsup:.
  • 0

#48 Hendrix86

Hendrix86

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 01 2008 - 00:24

witam a ja mam takie pytanie. aktualnie posiadam kości ddram. ostatnio dostałem kości ddram2 one mają inne wejscie niz moje stare a na płycie głownej niestety nie mam wejść na tego rodzaju kości ram. czy istnieje moze jakas przejsciowka którą mógłbym dokupić aby podłączyć takie kośći ddram2 w moim komputerze???

witam a ja mam takie pytanie. aktualnie posiadam kości ddram. ostatnio dostałem kości ddram2 one mają inne wejscie niz moje stare a na płycie głownej niestety nie mam wejść na tego rodzaju kości ram. czy istnieje moze jakas przejsciowka którą mógłbym dokupić aby podłączyć takie kośći ddram2 w moim komputerze???
  • 0

#49 olszo

olszo

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 18 01 2008 - 00:40

Nie, niema raczej żadnej przejściówki z ddr na ddr2 ale mogę sie mylić przecież czego to Chińczycy nie wymyśla :)
  • 0

#50 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 18 01 2008 - 10:22

Nie ma na pewno
  • 0

#51 Lordmathew

Lordmathew

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 20 01 2008 - 12:20

Dzieki wielkie wszystkim głównie Nurkowi komp już działa z monitorem mój brat cioteczny informatyk coś pomajstrował i już jest super. Gram sobie w gothic 3 na full detalach a jak biore opcje "własne" to jest wszystko na full na tych liniach.
Jeszcze raz dzięki temat można zamknąć. Pozdrawiam lordmathew!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych