Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak doładować bratu komórkę w sieci plus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 starmilk

starmilk

    Początkujący

  • 73 postów

Napisano 05 05 2015 - 11:09

Czesc . Mój brat obecnie jest totalnie spłukany , nie ma pieniędzzy nawet na doładowanie telefonu :P Zanim mu dam kopa w [beeep] za to,że wydał zanim wróci do domu to mu doładuję to konto na 5 dych ( i tak bedzie musiał mi cwaniak oddać).

Wiecie jak to zrobić? 



  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 05 05 2015 - 11:27

Możesz doładowywać w bankach online, kupić w sklepie/kiosku i wysłać sms z kodem.



  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 05 05 2015 - 15:17

Kupić doładowanie w sklepie i wklepać na telefon. Można spróbować doładować online podając nr tel, który chce się doładować, wpisać kwotę a na końcu przeniosą na stronę banku i z konta bankowego zasilasz telefon. 


  • 0

#4 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 06 05 2015 - 06:50

No to akurat bardzo łatwa sprawa. Możesz zrobić to online. 

Tutaj masz instrukcję:

http://www.comperia.pl/telekomunikacja/19368-jak-doladowac-konto-innej-osobie-w-plusie.html


  • 0

#5 jmroczko

jmroczko

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 06 05 2015 - 16:18

Poza tym plus ma też specjalną stronę internetową za pośrednictwem której można wykupić doładowanie, poszukaj w Google na 100% ją znajdziesz. Tam jest prosty formularz - podajesz swój nr telefonu, nr telefonu który ma zostać doładowany i kwotę.

Później przekierowanie na przelewy24 lub payu, przekierowanie na stronę Twojego banku a dalej już wiesz. Poszukaj też doładowań na allegro. Tam za 25 zł możesz kupić doładowanie o wartości 30 zł.


  • 0

#6 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 07 05 2015 - 07:51

Możesz w sumie jeszcze od biedy kupić kartę w kiosku czy gdzieś indziej i doładować bratu kartę tradycyjnie ( ewentualnie dostaniesz w salonie jeśli nie będzie w zadnym punkcie -  sam nie doładowywałem kartą szmat czasu tak więc nie wiem jak obecnie układa się dostępność).


  • 0

#7 starmilk

starmilk

    Początkujący

  • 73 postów

Napisano 11 05 2015 - 07:11

Już sobie poradziłem :P

Doładowałem kodem przez internet.

 

Ale dzięki za rady. O kartach to zupełnie już zapomniałem  ( a przecież w przeszłości tylko tak się ładowało telefon). 


  • 0

#8 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 14 05 2015 - 08:36

Niech brat sobie weźmie najlepiej na abonament. Obecnie w play za niewielkie pieniądze na przykład można mieć abonament, w którym masz darmowe wszystko. Internet, smsy oraz rozmowy Ustali sobie przelew stały raz w miesiącu tak wiec nie będzie musiał bujać się z doładowaniem karty.

 

Moim zdaniem jest to o wiele bardziej wygodne . 


  • 0

#9 panterada

panterada

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 05 02 2016 - 00:04

Kupic doładowanie i załadować:)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych