Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet stacjonarny dla studenta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pestka007

pestka007

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 08 11 2010 - 16:07

hej
Możecie mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze neta? Zastanawiam się nad któraś z ofert dla studentów (trochę tego wyszlo), ale przyznam szczerze , że jestem technicznym laikiem

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 11 2010 - 18:13

A w jakim rejonie mieszkasz, w jakim mieście studiujesz?. Są różni dostawcy lecz nie wszyscy mogą mieć do nich dostęp.

  • 0

#3 pestka007

pestka007

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 09 11 2010 - 13:47

Studiuje w Warszawie, więc pod tym względem chyba nie powinno być problemu (?) . Póki co to zwróciłam uwagę na dialog i neostradę, ale pod względem cen to zdecydowanie wyraźnie przoduje Tp. Nigdy nie korzystałam, ani z jednego operatora ,ani drugiego, więc będę wdzięczna za podpowiedzi.
  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 09 11 2010 - 17:44

Ja posiadam Dialog i wiem że cena nie jest nisko powalająca ostatnio dostałem ulotkę z Netii i cena za 4Mb/s 56zł bez telefonu, u mnie jest wyższa ale Dialog korzysta oprócz z własnej linii to jeszcze z linii Netii. Wiem jedno przyszłość ma Dialog pakuje sporo kasy w rozwój usług internetowych ostatnio dostali sporą dotację z Unii na rozwój programu "światłowód w każdym domu czyli przesył na poziomie 1Gb/s z pełną dodatkową ofertą usług i wchodzi na rynek telefonii komórkowej. To tyle o samej firmie a jak jest z usługą powiem dobrze nie można narzekać tylko przy stałym IP jest problem z internetem w Linux-e, przy zmiennym DSL nie ma problemu są opisy w stronach systemów Linux-a. Jak w systemie cyfrowym i z zmiennym IP jeszcze nie próbowałem. I tak ile ci przyznają tyle masz a przy niektórych opcjach masz w dni wolne święta transfer podwójny czyli jak ja mam przyznane 4Mb/s to np. już w Piątek po 20 mam 8Mb/s do poniedziałku do 5 rano.
Serwis wszelkie wątpliwości masz bez problemów wyjaśniane jednym słowem nie zamienił bym się na innego usługodawcę choć jak pisałem nie jest tani ani drogi tak po środku. Mam nadzieję że jeszcze ich usługi stanieją. Zresztą zapoznaj się sam z ofertą : Strona główna | Dialog.pl | DIALOG

Użytkownik brutus3 edytował ten post 09 11 2010 - 17:46

  • 0

#5 pestka007

pestka007

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 10 11 2010 - 14:51

ok, to czekam jeszcze na jakieś porównanie neostrady, żeby mieć pełne zestawienie. Różnica w cenach dość wyraźna , bo 10 Mb/s w dialogu to 89 zł, za ta cene neo. oferuje 20 Mb./s
  • 0

#6 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 12 11 2010 - 14:54

tak za ta cene bedziesz mial te 20mb ale problemy/awarie to sie czesto przytrafia w neo w dialogu od pol roku nie bylo zadnego restartu ani problemu
  • 0

#7 raulq7

raulq7

    Początkujący

  • 21 postów

Napisano 15 12 2010 - 18:29

ok, to czekam jeszcze na jakieś porównanie neostrady, żeby mieć pełne zestawienie. Różnica w cenach dość wyraźna , bo 10 Mb/s w dialogu to 89 zł, za ta cene neo. oferuje 20 Mb./s


Porównania dla ułatwienia możesz dokonać za pomocą tej strony http://www.dostawcy-internetu.pl/ - oferującej największą w Polsce bazę danych dostawców internetowych.
  • 0

#8 Aralfocin

Aralfocin

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 12 01 2011 - 16:47

musisz zwrócić uwagę na to czy Twa stancja jest pewna ;) bo jeśli nie to internetu stacjonarnego ze sobą nie zabierzesz a na innych nie koniecznie musi być :) ja także jestem studentem i używam Play Online (4gb) płacę 45zł i szczerze Ci powiem, że w zupełności wystarczy.
  • 1

#9 piotrek2002

piotrek2002

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 06 02 2012 - 15:44

To zależy gdzie mieszkasz, stacjonarny może być nawet dobry

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych