Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet nie działa po zainstalowaniu Windows XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kami458

kami458

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 07 2014 - 11:40

To tak problem jest ogromy że tak powiem.Polega on na tym że kupiłem sobie wczoraj procesor intel core i3 4130 oraz płyte asusa h81m-plus oraz 4gb ramu 1600mhz od goodrama i zainstalowałem system windows xp 32 bity i chciałem instalować steroniki zaczołem od karty sieciowej niestety z płyty się nie udało wiec weszłem w menadzera urządzeń i z tamtąt zaistalowałem sterownik się nazywa microsoft loopback wszysko jest ok zaistalowana poprawnie ale nie działa internet niewiem czemu .Pomocy prosze nie moge korzystaćz neta.

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 07 07 2014 - 18:41

Sterowniki do karty sieciowej zainstalowane?

  • 0

#3 Marek K.

Marek K.

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 08 07 2014 - 07:40

Loopback to interfejs zwrotny, zwykle używany do testów [w codziennym użytkowaniu mało komu potrzebny], dlatego to nie jest Twoja karta sieciowa. Odinstaluj te sterowniki [jeżeli są zainstalowane do fizycznie istniejącej karty] i poszukaj w sieci sterowników do swojej płyty głównej, i dopiero wtedy je zainstaluj. Albo spróbuj z płyty zainstalować sterowniki ręcznie [tak jak instalowałeś loopback tylko zamiast automatu wybierz ręcznie]. A przede wszystkim sprawdź, czy karta jest włączona w BIOSie :)


  • 1

#4 entero

entero

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 09 2014 - 19:03

Mój problem jest bardzo podobny. korzystam z dwóch systemów na jednym komputerze windows xp i linux Ubuntu. Na Ubuntu internet mam dostępny normalnie, na Windows XP połączenia z internetem brak. Od czego to zależy? Czy połączenie nie powinno być na Ubuntu i Windows?
  • 0

#5 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 09 2014 - 09:06

Sprawdź w menedżer urządzeń czy masz zainstalowane wszystkie sterowniki.

Wydziabane z Nokii 3310
  • 0

#6 entero

entero

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 09 2014 - 11:23

 

Sprawdź w menedżer urządzeń czy masz zainstalowane wszystkie sterowniki.

Wydziabane z Nokii 3310

 

Dziekuje za zainteresowanie. Znalazłem odpowiedź na mój mały problem. Pozdrawiam.



Użytkownik entero edytował ten post 16 09 2014 - 11:24

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych