Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet bezprzedowodowy w W. Vista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 23 04 2007 - 18:40

Witam.
Jako, że pierwszy raz korzystam z tego systemu, przeszukałem sieć, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Otóż sprawiłem sobie laptopa ;) wraz z zainstalowanym oryginalnym systemem Windows Vista. Kupiłem również internet bezprzewodowy Orange. Gdy próbuję uruchomić instalkę pojawia się komunikat, że nie może on się włączyć w systemie Vista, więc we właściwościach w zgodności zmieniam na Windows XP. Zainstalowane, po restarcie komputera pojawia się monitor sieci, gdy przyciskam na Połącz widzę komunikat:

Nie znaleziono aktywnego trybu dostępu dla tego usłogodawcy. Program Business EveryWhere nie wykrył niezbędnych składników do wykonania tego połączenia.


Co zrobić aby to działało? Tylko nie piszcie o wymianie systemu bo póki co taka możliwość nie istnieje. Proszę o pomoc.

Karta 3G/EDGE/WLAN Option Fusion +
Producent OEM: Orange
Option QUALCOMM 3G Cdma

  • 0

#2 Munder

Munder

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 24 04 2007 - 00:01

Witam Dołączona grafika!

MIeszkam w Abu Dhabi,ale mam podobne problemy ze swoim modemem,co prawda nie bezprzewodowym,ale również nie mogłem go poprawnie zainstalować.
Otóż,tak jak u Ciebie Vista poinformowała mnie,że instalacja nie przebiegła pomyślnie,ponieważ program ten jest nie compatybilny z tym systemem i że należy przerwać dalszą instalację.Już chciałem wyjmować płytkę gdy ukazało się inne okno informujące mnie,żeby ponownie zreinstalować ten program,więc tak zrobiłem i....okazało się,że modem "zaświecił" i połaczenie z siecią było i jest możliwe.
Gdy klikam na ikonkę TEST'u mojego modemu to okazuje się,że wypada on negatywnie,gdy wchodzę w ustawienia - wszystko jest zzerowane i w pozycji OFF (????),a gdy restartuję kompa to info "krzyczy" abym podłączył modem do gniazda USB bo jestem w trakcie instalacji(????Dołączona grafika!).Klikam OK,bo i tak modem mam już podłączony i mam również możliwość łaczenia się z siecią.
Na czym to polega nadal nie wiem Dołączona grafika?? Dla mnie jest ważne,że wogóle mogę się łączyć z internetem.Wyrzuciłem z Autostartu modem i przestało mi wyskakiwać denerwujące mnie info o konieczności podłączenia modemu do USB.
Działa i to najważniejsze.
Może i TY spróbuj tak pokombinować...

Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych