Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet Vectra 2 Mb/s strasznie długie ładowanie stron / download


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 brykiet

brykiet

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 02 07 2011 - 19:27

Słuchajcie,
mam problem z internetem z kablówki o nazwie Vectra, otóż łącze strasznie się muli, przede wszystkim denerwuje mnie wczytywanie stron które potrafi trwać nawet minutę - dwie, ale też strasznie jest spowolniony download. Najlepsze jest to że płacę za 2 Mb/s a w speedtest wykrywa mi ledwo 512. O co może chodzić? Podejrzewam że ktoś jest podłaczony do mojego łącza czy to możliwe w kablówce? Podejrzewam tak na podstawie tego że jak na przykład chce coś ściągnąć z bezpłatnego serwera to wyskakuje komunikat że mój nr ip już pobiera i nie jest możliwe kolejne pobieranie mimo że ja nic nie pobieram ani wcześniej nie pobierałem OS to Windows 7.Pytam, bo mam zamiar podpisać umowę na 24Mb\s i nie wiem czy mi się to opłaca skoro i tak mnie ktoś okrada i nie będę mógł w pełni wykorzystać prędkości.

Użytkownik cabana edytował ten post 03 07 2011 - 13:10

  • 0

#2 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 03 07 2011 - 12:14

Co do informacji że ktoś już z tego IP ściągnął nie ma się czym przejmować, poprostu masz 1 adres IP zewnętrzny.

Co do wyników testu możesz napisać maila do admina wraz ze screenem i z zapytaniem dlaczego jest taki wynik a nie inny.

Rozumiem że testowałeś ten Internet przynajmniej na 2 komputerach, aby wykluczyć winę komputera?

  • 0

#3 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 03 07 2011 - 13:10

Użyj Ubuntu LiveCD
Prędkość najlepiej testuj pobierając plik z http://noc.gts.pl
Przy 2Mb/s powinno pobierać 256KB/s :D

Użytkownik cabana edytował ten post 03 07 2011 - 13:11

  • 0

#4 brykiet

brykiet

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 03 07 2011 - 22:55

Dobra dzięki za pomoc ale dzwoniłem i powiedzieli że mieli problemy techniczne. Już wszystko działa jak należy, jutro idę podpisać umowe na 24

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych