Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet Explorer - debugowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 odietamo

odietamo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 27 05 2010 - 14:50

Witam,
na komputerze z systemem operacyjnym Windows Me, podczas próby przeglądania niektórych stron internetowych (właściwie większości) pojawiał mi się następujący komunikat: "Wystąpił błąd w czasie wykonywania.
Czy chcesz debugować??
Wiersz xx"
Przeczytałam gdzieś w internecie, że trzeba wtedy wejść w Narzędzia/Opcje internetowe/Zaawansowane/Wyłącz debugowanie skryptu i tak też zrobiłam. Owszem, zadziałało, komunikat mi się już nie pokazuje, ale strona nadal nie wyświetla się w 100%. Na dole przeglądarki widnieje napis "Błąd na stronie." Mógłby mi ktoś pomóc?

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 05 2010 - 18:04

IE to niedoskonała przeglądarka w jeszcze bardziej niedoskonałym systemie Win ME. Spróbuj innej przeglądarki, Firefoksa, Opery etc.

  • 0

#3 odietamo

odietamo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 27 05 2010 - 22:33

Próbowałam zainstalować Firefoxa, pobrałam instalki, ale pod koniec instalacji zawsze pokazywał mi się komunikat, że wystąpił jakiś błąd i jeśli będzie się powtarzał, mam uruchomić ponownie komputer. I ciągle to samo... Mogę jeszcze z Operą jutro spróbować, może pójdzie
  • 0

#4 odietamo

odietamo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 05 2010 - 13:48

zainstalowałam Operę i wygląda na to, że wszystko działa jak należy ;) dziękuję bardzo!
  • 0

#5 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 30 05 2010 - 13:53

Musisz liczyć się z tym, że system Win ME to aplikacja podstarzała i przez Microsoft od dawna nie wspierana. Producenci sprzętu i innego oprogramowania też zapomnieli o tym systemie, a z doświadczenia wiem, że robi się coraz bardziej niestabilny w miarę czasu użytkowania.
Może powinnaś rozważyć instalację Windowsa XP. ;)
  • 0

#6 odietamo

odietamo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 05 2010 - 19:16

to nie mój komputer, więc za dużo decydować nie mogę, ale spróbuję to zasugerować. Dzięki za rady ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych