Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet Explorer 11 w Windows 8.1 Pro - problem...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Playmade

Playmade

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 11 2014 - 21:42

Witajcie.

Mam problem z przeglądarką internetową Internet Explorer 11 na systemie operacyjnym Windows 8.1 Pro, a mianowicie nie mogę dodawać stron do zakładki "Ulubione". Przy każdej próbie dodania jakiejkolwiek strony do Ulubionych wyskakuje mi komunikat o następującej treści: "Operacja została anulowana ze względu na ograniczenia nałożone na ten komputer. Skontaktuj się z administratorem systemu". Zaznaczam, że do systemu loguję się jako administrator. W pasku menu przeglądarki nie widnieje w ogóle taka opcja jak "Ulubione". Chcąc dodać stronę do ulubionych muszę klikać na ikonę gwiazdki przy pasku adresu, ale w odpowiedzi dostaję wspomniany przeze mnie komunikat. Resetowałem już ustawienia IE i to nic nie pomogło. Czy ktoś wie w czym jest problem i jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 20 11 2014 - 21:56

 

Czy ktoś wie w czym jest problem i jak go rozwiązać?

Oczywiście, pobrać Operę lub FF i korzystać z tych przeglądarek. Nie wiem kto w dzisiejszych czasach używa jeszcze tego crapu od Microshitu. IE służy tylko do pobrania normalnej przeglądarki :E

 

 

 



  • 0

#3 Playmade

Playmade

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 11 2014 - 22:24

Wydaje mi się, że IE jest przeglądarką najmniej pamięciożerną, dlatego też jej używam i zależy mi na rozwiązaniu tego problemu. Wiem, że istnieją alternatywy dla IE, ale ja nie napisałem tutaj tego posta po to, żeby doradzano mi inne przeglądarki, a po to żeby naprawić problem, który ma u mnie miejsce.


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 20 11 2014 - 22:44

 ale ja nie napisałem tutaj tego posta po to, żeby doradzano mi inne przeglądarki, a po to żeby naprawić problem, który ma u mnie miejsce.

Ale to jest właśnie rozwiązanie na twój problem, zregnujesz z tego crapa i problem z dodawaniem zakładek do ulubionych zniknie.

 

BTW każda przeglądarka jest łasa na pamięć i tego nie zmienisz. Najmniej jednak zżera chyba tylko safari i opera w starszych wersjach - porównywałem Operę 12.16 oraz IE10 przy otwartej takiej samej ilości kart i z tymi samymi stronami - różnica zajętej pamięci to raptem 100-150MB...



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych