Skocz do zawartości


Zdjęcie

IBM T60 Dziwne zachowanie dźwięku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Xefrus

Xefrus

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 09 2010 - 18:24

Witam Was.
Mam dość skomplikowany problem. Jestem posiadaczem IBMa T60 z serii 1951B45. Zainstalowany jest na nim Windows XP Professional z SP3. Wszelkie sterowniki instalowałem poprzez Lenovo System Uptade - pomyślnie. Problem dotyczy dźwięku, który włącza się i wyłącza kiedy mu się "podoba". Raz odpala się wraz z systemem, innym razem po 5, 10 minutach, a innym w ogóle. Również wyłącza się niespodziewanie. Bywa też tak, że działają głośniczki systemowe (3 przytrzymane klawisze), a inne dźwięki nie. Czasem pomagało wyłączenie i włączenie głośnika podpiętego pod gniazdo od słuchawek (zapomniałem nazwy) (dźwięk wyłączał się wtedy, gdy był wyższy). Próbowałem reinstalacji sterowników, która nic nie pomogła. Grzebałem w ustawieniach dźwiękowych i wypróbowywałem wszelkie dostępne opcje - również nic. Porównywałem uruchomione procesy - gdy działa dźwięk - i gdy nie działa - nic nie przyuważyłem. Upgreadowałem nawet BIOS, również brak efektów, chodź w samym BIOSIE nie mogę znaleźć opcji dotyczących karty dźwiękowej. Oczywiście w menedżerze urządzeń nie ma żadnych pytajników. W chwili obecnej dźwięk nie włącza się już od kilku godzin.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :plus:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych