Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hosting z nieograniczonym transferem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mercus

Mercus

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 06 03 2015 - 00:07

Mam mały problem, otóż mam aplikację mobilną, która pobiera wyświetla i pobiera obrazy z serwera. Obrazy są w HD więc zużycie transferu leci dość szybko (przez 3-4 dni zużyte 25GB). W bazie zapisuję ilość ściągnięć danego obrazu, więc baza nie jest rozbudowana a i skrypty php wysyłają tylko json'a, więc nie ma strony internetowej.
Teraz moje pytanie - jaki hosting wybrać? Mam zamiar zrobić jeszcze kilka aplikacji, które będą używały serwera a nie wiem tak naprawdę jak to wygląda w takim przypadku. Appka nie ma aktualnie dużo pobrań - ogólnie 1000 a aktywnych instalacji jest 700.
Pierwszy raz ogólnie będę wystawiać coś na serwer, nawet strony internetowej nigdy nie wystawiałem, stąd nie bardzo wiem z czym to się je. Nie wiem jak dużo pamięci będzie zżerać wykonywanie takich skryptów i procesora itp.
Zastanawiałem się nad opcją /url][color=rgb(15,42,56)][font=Arial][size=3] ,przede wszystkim dlatego, że kosztuje tylko 7,50 a w zamian za to dostaję transfer bez limitu. Brzmi bardzo dobrze, ale właśnie, czy nie ma w tym jakiegoś haczyka? Z góry dzięki za pomoc!

Użytkownik Qauke edytował ten post 06 03 2015 - 05:23

  • 0

#2 BestiaNoFair

BestiaNoFair

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 08 03 2015 - 22:35

Nie widać tej Twojej opcji :( Ja korzystam z SuperHost, 150GB pojemność i bez limitu transferu,  pierwszy rok 40 pare złotych, więc na rok śmiało możesz brać.



  • 0

#3 AnnaGoral

AnnaGoral

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 03 2016 - 09:45

Nieograniczony hosting, ilość kont email, baz danych oraz całkiem fajne pozostałe parametry oferuje także dhosting.pl. Teraz zmienili panel zarządzania hostingiem i wygląda naprawdę imponująco. Na ich stronie są zrzuty jego wyglądu to sobie możecie zobaczyć :) Cenowo naprawdę groszowe sprawy niecałe 7zł na miesiąc w najtańszej opcji.


  • 0

#4 yaro86

yaro86

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 30 04 2016 - 14:43

polecam superhost i hekko :jezor:



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych