Skocz do zawartości


Zdjęcie

Heyah - rok ważności konta po każdej rozmowie - zmiany od 19-03-2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 10 04 2013 - 21:04

Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu przyszedł sms z sieci heyah że pobrali mi opłatę w wysokości 2zł za rok ważności konta po każdej rozmowie, ale numer xD

Jakie zmiany zostaną wprowadzone od 19.03.2013 do oferty „Rok ważności konta po każdej rozmowie”?

  • Zmienią się zasady związane z ofertą „Rok ważności konta po każdej rozmowie”. Wprowadzona zostanie możliwość łączenia jej z innymi ofertami, z którymi do tej pory to nie było możliwe.
  • Dodanie nowych możliwości wiąże się z wprowadzeniem od 19.03 br. stałej opłaty 3 zł za 30 dni korzystania z promocji.
  • Wyłączenie promocji nie będzie wiązało się ze skróceniem terminu ważności konta. Zgodnie z nowymi zasadami pozostaje aktualny termin obowiązujący w dniu wyłączenia oferty.
  • Aktywowanie oferty będzie wiązało się z jednorazową opłatą w wysokości 5 złotych, w którą wliczona jest opłata (3 złote) za 30 dni. Dotychczasowi Klienci promocji będą mogli kontynuować korzystanie z niej na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów związanych z opłatą aktywacyjną.
  • Inne usługi oraz promocje dostępne w Heyah będą teraz mogły łączyć się ofertą wydłużającą ważność konta


Użytkownik Qauke edytował ten post 10 04 2013 - 21:06

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 10 04 2013 - 21:41

Dziwne... ta usługa jakiś czas temu (może rok ) była bezpłatna. Sprawdzałem raz ważność konta bo chciałem wiedzieć kiedy się kończy a tu patrzę przykładowo był 26.06.12 a tu ważność do 27.06.13.
A teraz dziwię się bo od 3 czy 4 miesięcy muszę z powrotem doładowywać konto na miesiąc żeby było ważne mimo tego że wykonuję połączenia.

Użytkownik viris33 edytował ten post 10 04 2013 - 21:42

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych