Skocz do zawartości


Zdjęcie

Heroes 5... TES4:Oblivion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 16 06 2006 - 18:16

Same problemy dzisiaj ... jeśli chodzi o heroes 5 to w rarze zajmuje 2.45 gb a po rozpakowaniu 160 mb !! jak to mozliwe ze nie moze rozpakowac jednego z najwiekszych plików !! (Data2.cab) dyski mam na NTFS wiec powinno byc dobrze ale nie jest

jesli chodzi o Oblivion to wspomne ze przy rozpakowaniu jest jeden błąd z plikiem ale idzie dalej ... do nie dawna na koncu pokazywało sie :
! CRC failed in rld-tes4.iso. The file is corrupt
ale cos pogrzebałem w opcjach aby nie usuwał po zakonczeniu... dobra rozpakował jest wszystko wsio dobrze zajmuje tyle ile powinien po włączeniu pliku setup (z dysku nadal) pokazuje sie tylko okno z dos`a na chwile i nic (tak jak w heroesach ale to idzie zrozumiec skoro najwazniejszy plik zajmuje 0 bytes a nie ponad 2gb :P wiecie w czym problem ? moze rar dziwny albo cos z dyskami ? za mała moc obliczeniowa procka ? jeszcze troche to w akcie desperacji ochlapie go wodą mineralną i go zabije krótkim spięciem :evil:

  • 0

#2 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 16 06 2006 - 18:33

s[beeep]e archiwum IMO. Współczuje

  • 0

#3 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 16 06 2006 - 18:51

Dzieki Ty to umiesz podniesc na duchu :P
tylko ze heroes u kolesia działa poprawnie ... mam "magiczny komputer inaczej" przeniose sie chyba na psx

Problem rozwiązany , wystarczyło pomyslec :shock: wyglądało jak rar było podpisane jak rar tylko ze to ISO :? no nic poszedł w ruch alkohol :P 120% i zainstalowałem to i to ... ide grać :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych