Skocz do zawartości


Zdjęcie

HP Pavilion dv5-1010ew - migające Caps Lock i Num Lock


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kris-BP

Kris-BP

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 01 2013 - 21:45

Po włączeniu załącza się wiatrak i napęd i migają jeden raz diody Caps Lock i Num Lock, potem 3 sek przerwy i tak w kółko, nic się nie dzieje, czarny ekran. Czytałem, że jest to sygnalizacja błędu i jedno mignięcie oznacza procesor. Zdobyłem identyczny procesor, podmieniłem i to samo.
Wygląda to tak:

http://www.youtube.c....ature=youtu.be

Płyta główna to DA0QT8MB6F0, REV. F. Wygrzałem mostek południowy, grafikę i ISP obok procesora. Efekt taki jak był. Diody zapalają się na sekundę 1-2 sekundy po włączeniu laptopa i migają jeden raz w odstępach około 3 sekund w nieskończoność.

Proszę o pomoc

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 16 01 2013 - 13:37

Trochę wsparcia udziela strona HP. "Migające kontrolki LED podczas uruchamiania zwykle oznaczają problem z podstawową funkcjonalnością krytycznego składnika. W takiej sytuacji rozwiązanie problemu wymaga pomocy technicznej".Nie ma gotowej, uniwersalnej informacji odnośnie kodów błędu, musiałbyś napisać lub zadzwonić do pomocy technicznej, aby ci powiedzieli co oznacza ten kod.

Możliwy jest jeszcze układ graficzny, ale nie bez informacji ze strony technicznej to tylko zgadywanie.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: HP Pavilion dv5



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych