Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gta IV - Nie mozna jej zainstalować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SzafraNN

SzafraNN

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 01 2012 - 13:24

Witam. Nie mogłem znaleść tematu wiec zrobiłem nowy. Pierwszy raz pisze o pomoc na forum zazwyczaj sam sobie ze wszystkim radze. Wiec mój problem polega na tym ze gdy instaluje ( raczej próbuje zainstalować ) Gta 4 pojawiają mi sie dziwne znaki podczas przygotowania do instalacji. To są znaki zapytania ?????> potem do chodzin do instalacji zeby wziąść dalej. ale nie jest napisane dalej tylko ??????> i na dodatek jak to biore to nic sie nie pojawia. kompletnie nic i moge tak robic w nieskonczonosc i i tak nic;/ pokaże wam fote Problem.png Bardzo prosze o szybką pomoc. kupiłem gta 4 lecz peknieta plte DVD 1 mam. DVD 2 jest nie na ruszona. dlatego pobrałem tylko DVD 1. Z góry dzieki wszystkim chętnym do pomocy

Użytkownik SzafraNN edytował ten post 15 01 2012 - 13:27

  • 0

#2 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 15 01 2012 - 14:19

hehehe jak się pobiera pirackie chińskie wersje gier ledwo zangielszczone to zamiast wyrazów w instalatorze są pytajniki. Proponuje grę kupić.

  • 0

#3 SzafraNN

SzafraNN

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 01 2012 - 17:37

Kolego gre kupiłem ponad rok temu ale płyta w napędzie mi pękła. ale juz znalałem rozwiązanie wszystko hula ze az milol. Dla tych co bedą mieli ten sam problem nalezy wejsc we własciwosci pliku setup.exe wybrac zakladke i w trybie zgodnosci wybrac "windows xp service pack 3" Temat zamkniety.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: GTA IV GTA 4



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych