Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry/filmy online się "przycinaja" w chrome.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 cycu656

cycu656

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 15 03 2012 - 22:39

Witam. mój problem polega na tym że na moim laptopie gdy włączam gry online na facebooku(np.http://apps.facebook...uitninjafrenzy/ ) czy gdzie kol wiek indziej strasznie się przycinają nie chodzą płynnie. filmiki online np. na youtube to samo są takie "lagi" co sekundę obraz staje na sekundę
nie wiem jakie info muszę podać żebyście mogli mi pomóc w razie czego proszę mówić.


Dane komputera:
System operacyjny Windows 7 64
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Typ procesora Unknown, 1000 MHz (wiem wiem słaby ale czy to na tyle żeby zwykłe gry online się ścinały
Pamięć fizyczna 1643 MB
Karta wideo AMD Radeon HD 6250 Graphics
Karta wideo AMD Radeon HD 6250 Graphics
Monitor Rodzajowy monitor PnP [NoDB]
Karta dźwiękowa Głośniki (Realtek High Definiti

Internet:
http://www.speedtest.pl/test/37450324

  • 0

#2 EmCe Jay

EmCe Jay

    Old school

  • 363 postów

Napisano 15 03 2012 - 22:41

Zwróć uwagę na to że gierki internetowe we flashu co chwila się odświeżają i może łącze jest zbyt wolne aby to ogarnąć, bo raczej dla Ontario C-50 otwarcie dwóch kart problemem nie jest

  • 0

#3 cycu656

cycu656

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 15 03 2012 - 22:44

dałem link do speedtestu a tak apropo w domu mam jeszcze jednego laptopa i komputer stacjonarny i tam nic takiego sie nie dzieje
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 15 03 2012 - 23:21

Transfer masz po japońsku "jako taki" :D
Spróbuj zainstalować sterowniki od karty graficznej to nie powinno ciąć, ewentualnie nowszego, lepszego flash playera.
  • 0

#5 EmCe Jay

EmCe Jay

    Old school

  • 363 postów

Napisano 15 03 2012 - 23:21

Wybacz, moja ślepota.

A nie masz zainstalowanego dużo niepotrzebnego oprogramowania oraz kiedy ostatnio go czyściłeś ?
  • 0

#6 cycu656

cycu656

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 16 03 2012 - 02:21

1.flash player jest najnowszy google chrome sama aktualizuje jak wchodzi nowy.
2.Sterowniki do karty mam, nie mam problemu jak przewijam strony internetowe czy ruszam folderem.
3. zależy co rozumiesz przez "niepotrzebnego" ale te programy które mam po instalowane można policzyć na palcach u rąk, Dodam tyle że ten system jest jeszcze "świeży" ma może z miesiąc i do tego rzadko co korzystam. czyściłem tzn.? jeżeli chodzi o ccleaner to robię to bardzo często...
  • 0

#7 StacjeGraficzne_pl

StacjeGraficzne_pl

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 27 03 2012 - 22:24

Więc może zmień przeglądarke- to też może być przyczyną tego,że gierki się zacinają. No i pozostaje jeszcze szybkość łacza,kolega miał taki sam problem,ale na modemie od interentu radiowego,więc nie ma co się dziwić.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: notebook netbook sterowniki everst log gry gry online facebook



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych