Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gniazda USB na PCI, problem z dyskiem zewnętrznym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 13 02 2010 - 15:06

ale nic by się nie stało jakby ktoś pomógł

owszem, też jestem zdania, że nic by się nie stało, tylko, że ................................................... przy takiej ilości danych jakie dostarczyłeś to możesz szukać pomocy ale u wróżki Klotyldy.

  • 0

#22 Jarovo

Jarovo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 13 02 2010 - 15:10

czy tak trudno poprosić o to co jest potrzebne?? ;PP bo ja akurat nie wiem co potrzebne... ;)

  • 0

#23 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 13 02 2010 - 15:32

robi się mały offtop, pomyśl sam, jakie my mamy możliwości pomocy skoro Ty nawet nie masz na bieżąco dostępu do kompa o, który chodzi. Możesz to w jakiś racjonalny sposób wytłumaczyć? Właściwie to by było na tyle. Pozdrawiam.
EOT
  • 0

#24 Jarovo

Jarovo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 13 02 2010 - 18:37

komputer stoi obok i go moge w kazdym momencie włączyć... ale nie wiem po co jak nie wiem co mam sprawdzić bo nie wiem co potrzebne ... ;)
  • 0

#25 Jarovo

Jarovo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 16 02 2010 - 13:45

wiec...?? co jest potrzebne?? jak to sprawdzić??
  • 0

#26 Jarovo

Jarovo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 20 02 2010 - 09:41

Wasza profesionalna pomoc nie zna granic... xDDDD
  • 0

#27 mafioso12

mafioso12

    Początkujący

  • 54 postów

Napisano 20 02 2010 - 18:52

Dzisiaj zainstalowałem kontroler PCI USB 2.0 ale zbudowany na chipsecie NEC i... efekt jest taki, że dysk działa teraz bez zarzutu: kopiuje z niego i na niego bez żadnych problemów. Moja rada jest taka, że jeśli ma się problem z gniazdami od VIA trzeba je po prostu zmienić bo mają prawdopodobnie jakiś konflikt ze sprzętem który posiadamy.

@Jarovo: Radziłbym sąsiadce zakupić po prostu gniazda USB 2 NEC i po kłopocie. Kosztuje to na allegro grosze (ja kupiłem za 15zł + 10 zł za przesyłkę czyli 25 zyla)i zaoszczędzić wiele godzin na rozwiązanie problemu który jest po prostu dziwny i dla mnie nie do rozwiązania bo sam straciłem kilka dni na próby uruchomienia tego dziadostwa.

Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych