Skocz do zawartości


Zdjęcie

GigaWorks s750 Wycofane z rynku ? + oszustwo VOBIS-u


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 crocop

crocop

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 03 2008 - 20:12

witam nikt nie jest mi w stanie odpowiedzieć na pytanie od ok 1mc poszukuje gigaworks-ow i nie mogę nigdzie dostać a przepraszam dostałem w VOBIS-ie tylko ściągnęli mi je specjalnie z poznania i tu atrakcja wieczoru po rozpakowaniu okazało ze zestaw jest jakiś wybrakowany bez instrukcji i paru innych drobnych rzeczy po przyglądnięciu sie bardziej okazało sie ze są śladu użytkowania zestawu po prostu trafiła mi sie jakaś seria wystawowa ale zakupione jako nowe blink.gif blink.gif jutro będzie wymiana teraz ściągają z Rybnika na wstępie powiedzieli ze karton otwarty w celu pokazania klientowi pilota biggrin.gif biggrin.gif ale na 100% nie używane;] zobaczymy rolleyes.gif ale nie o to chodzi tongue.gif w żadnym sklepie nie dostępne jedni pisz ze wycofane ze sprzedaży inni ze za tydzień dostawa sad.gif wiec dzwoniłem do przedstawiciela creativa i powiedzieli mi ze "Jeśli jest Pan zdecydowany,
jesteśmy w stanie na specjalne zamówienie sprowadzić dla Pana te głośniki z centrali Creative w Irlandii." czyżby koniec sprzedaży ??

  • 0

#2 pash

pash

    Zaawansowany użytkownik

  • 665 postów

Napisano 19 03 2008 - 20:14

co ciebie interesuje czy sa w sprzedazy czy nie? Reklamuj w vobisie

  • 0

#3 crocop

crocop

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 03 2008 - 20:20

jutro jadę wymieniać tak jak już pisałem tylko jak znowu będę widział jakieś ślady porostu zażądam zwrotu kasy i będę szukał gdzie indzie tylko gdzie indziej nie ma ;) ;)
  • 0

#4 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 19 03 2008 - 20:53

Jak to nie ma ;) ?
KLIK ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych