Skocz do zawartości


Zdjęcie

Galaxy Ace II - nie włącza się po zmodyfikowaniu Androida.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Szyszak92

Szyszak92

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 11 10 2014 - 13:57

Chciałbym poprosić o pomoc.
Jestem posiadaczem Samsunga Galaxy Ace II i do tej pory strasznie mulił na androidzie 4.4.1 (bodajże). Postanowiłem sciagnąć na niego gappsy i cyanogen'a 11.0. Zrobiłem wipe'a i przeinstalowałem system, dzięki czemu wszystko pięknie śmigało: bateria trzymała około 24h z włączonym wi-fi i dostępem do internetu, system sprawdzał się świetnie, bez najmniejszych zacięć działało w tle kilka aplikacji. Nie wiem czy to istotne, ale wspomne, że po pewnym czasie od zaimportowania kontaktów zdarzało się, że gubił listę kontaktów i trzeba je było zaimportować raz na 1,5tygodnia. Do dzisiaj wszystko działało.
Budzik nie zadzwonił, telefon był wyłączony po tym jak wyładowała się bateria. Podłączyłem tel do ładowania i postanowiłem włączyć. Za pierwszym razem ukazało mi się niebieskie logo cyanogen'a po czym ekran zaczął mrygać (jak gdyby miał zwarcie) i się wyłączał. Za drugim razem działo się to samo, z tym, że telefon już nie chciał wstać. Nie pomogło ładowanie, wyjęcie karty sim, wyjęcie baterii i podłączenie do zasilania, nie pomogła wymiana baterii. Telefon nie reaguje i nie daje sie naładować. Nie jest to też kwestia ekranu, bo telefon nawet nie wibruje. Po prostu sie nie włącza. Nie podkręcałem w nim, ani CPU, ani GPU.

Telefon jest w miarę nowy, bo dostałem go na tegoroczną gwiazdkę i ma gwarancję 2 lat. Nie wiem natomiast czy ktoś mi to uwzględni, jeśli zobaczy, że mam tam wgrany inny system, niż zawieszający się stockowy android. Bardzo proszę o pomoc.

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 11 10 2014 - 15:40

Spróbuj postawić ponownie Androida za pomocą wtyczki unBrick
http://archiwum.allegro.pl/oferta/micro-usb-unbrick-jig-galaxy-i9000-i9100-i9300-ace-i4290412737.html

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Qauke edytował ten post 11 10 2014 - 16:42

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych