Skocz do zawartości


Zdjęcie

GTX 590 zabezpieczenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KompManiak

KompManiak

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 13 09 2012 - 21:23

Strasznie was przepraszam że tak nudze ale czy w nowych sterownikach Nvidi jest już wprowadzone to zabezpieczenie jak jest za wysoka temperatura to się resetuje komp a nie pali karta (nie chcę żeby 9 baniek poszło się ***** ;( :ohh: ;( )karty nie podkręcam i nie będę absolutnie nigdy po tym co zobaczyłem i wyczytałem ale chodzi mi o to że bardzo intensywnie gram na niej w wymagające gry (nawet 10 godz/dzień jak mam wolne oczywiście) i nie wiem czy chłodzenie wyrobi a jak nie to żeby zresetowało (jak GTX 280 za bardzo podkręciłem to się po prostu komp zresetował bez żadnyck konsekwencji).Jeszcze raz bardzo was przepraszam ale naprawdę się boję to się nie smiejcie ze mnie plis (bo sułtanem arabii nie jestem żebym sobie codziennie karty nowe kupował).

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 14 09 2012 - 08:32

Weź się chłopie uspokój.
Ja mam karty za 3400 i mam to gdzieś bo wiem że i tak mi się nic nie spali.
Nie ma w sterownikach żadnych zabezpieczeń (sama karta przestanie pracować przy zbyt wysokich tempach, taktowaniach) - jak będzie za wysoka temperatura to będziesz widział arty.
Jeśli nie będziesz jej kręcił to nic się nie stanie. Ustaw sobie MSI afterburner i podczas gry widzisz na ekranie bieżące temperatury, taktowania itd.

Użytkownik Celdur edytował ten post 14 09 2012 - 09:02

  • 1

#3 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 14 09 2012 - 10:45

Zamykam tą paranoje. Proponuje iść do psychologa.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: GeForce GTX 590 GTX590



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych