Skocz do zawartości


Zdjęcie

[GTA San Andreas]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pucek91

pucek91

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 07 2008 - 21:19

Witam, przejdę odrazu do sedna sprawy; otóż grając w GTA SA, czy to singleplayer, czy to multiplayer do tej gry, komputer po pewnym czasie (nie potrafię określić konkretnie ile) resetuje się. Nie mam pojęcia, co może być przyczyną. Wcześniej miałem podobny problem, z tym że oprócz GTA San Andreas, nie chodziły mi też inne gry. Pomógł nowy zasilacz. Tym razem problem z resetowaniem komputera dolega mi TYLKO I WYŁĄCZNIE w tej grze. Nie wiem, co robić. Teraz krótko opiszę to. Gdy gram z kolegami przez internet w multiplayera do GTA, gra nie tnie się, chodzi normalnie. Nagle następuje reset (po ok. 30 min, może czasem mniej, czasem więcej). Próbowałem przeinstalować sterowniki - nie pomogło. Na dole podaję parametry komputera :

Karta graficzna - NVIDIA GF FX 5500, procesor - Intel® Pentium 4 CPU 3.00 GHz, RAM - 1 GB

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 07 2008 - 17:31

Symptom przegrzewania się CPU lub GPU. Zasilacza także nie da się wykluczyć. Komputer po prostu się resetuje? Da się go włączyć później od razu, czy musisz odczekać chwilę?

  • 0

#3 pucek91

pucek91

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 07 2008 - 22:10

Tak, gram chwilę przez internet z kolegami, komputer nagle się wyłącza. mam ten problem tylko przy GTA San Andreas. Potem można włączyć komputer bez problemu, dlatego nie sądze, że to może być wina zasilacza.
  • 0

#4 Dudek_Olk

Dudek_Olk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 07 2008 - 18:10

tez grałem w gta san andreas i podczas grania nagle sie sam resetował dopuki nie otworzyłem komputera z jednej scianki obudowy teraz się lepiej chłodzi i wszystko gra i na dodatek szumi ale jest dobrze komputer o wiele lepiej chodzi i szybciej
  • 0

#5 M&H

M&H

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 07 2008 - 22:03

Cześć! Mam taki problem, dodam, że mam niesprawną kartę dźwiękową i podczas włączania gry - GTA San Andreas - wyskakuje pewien komunikat (Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed). Wiem, że to chodzi o dźwięk, ale czy można to jakoś ominąć, np. GTA Vice City mi działa bez problemu. Proszę o pomoc
  • 0

#6 ola7417

ola7417

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 12 2008 - 14:59

Mam podobny problem i tez nie wiem co z nim zrobic. w trakcie gry zawiesza mi się komputer i wyskakują jakies dziwne błędy albo komputer sam sie uruchamia ponownie... tak się dzieje za kazdym razem,.. nieraz po 20 minutach gry, nieraz nawet po chwili. wyskakuje też błąd typu "wystąpił błąd w grze gta i gra musi zostac zamknięta... wyslij raport o błędach--> nie wysyłaj" nie wiem o co chodzi... na początku myslalam ze jest cos z kompem ale był robiony format, na komputerze nie było nic i dalej dzieje się to samo... badzo bym prosiła o pomoc... ze względuna to ze jestem dziewczyną zbytnio nie znam się na tego typu żeczach. z gory dziękuję:P
  • 0

#7 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 20 12 2008 - 15:22

Kmputer moze sie przegrzewac, zasilacz moze niedomagac, moga byc walniete ramy. Podaj moc zasilki i model, temperatury poszczegolnych podzespolow, rpzetestuj ram programem memtest.
  • 0

#8 freedom1

freedom1

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 07 01 2009 - 19:43

Cześć! Mam taki problem, dodam, że mam niesprawną kartę dźwiękową i podczas włączania gry - GTA San Andreas - wyskakuje pewien komunikat (Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed). Wiem, że to chodzi o dźwięk, ale czy można to jakoś ominąć, np. GTA Vice City mi działa bez problemu. Proszę o pomoc



Spróboj zainstalować sterowniki Realtek może to coś pomoże
  • 0

#9 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 07 01 2009 - 20:13

Spróboj zainstalować sterowniki Realtek może to coś pomoże

Jeżeli nie ma karty dźwiękowej to sterowników nie zainstaluje (wyświetli się "brak odpowiedniego sprzętu , czy coś w tym rodzaju)
(jeżeli jest niesprawna prawdopodobnie będzie to samo)

Mam podobny problem i tez nie wiem co z nim zrobic. w trakcie gry zawiesza mi się komputer i wyskakują jakies dziwne błędy albo komputer sam sie uruchamia ponownie... tak się dzieje za kazdym razem,.. nieraz po 20 minutach gry, nieraz nawet po chwili. wyskakuje też błąd typu "wystąpił błąd w grze gta i gra musi zostac zamknięta... wyslij raport o błędach--> nie wysyłaj" nie wiem o co chodzi... na początku myslalam ze jest cos z kompem ale był robiony format, na komputerze nie było nic i dalej dzieje się to samo... badzo bym prosiła o pomoc... ze względuna to ze jestem dziewczyną zbytnio nie znam się na tego typu żeczach. z gory dziękuję^_^


Podaj swoje temperatury z Biosu (grafa , proc)
Przetestuj pamięć ram programem memtest
Uruchom Wiersz poleceń
Wpisz komendę: chkdsk /F np. chkdsk C: /F


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych