Skocz do zawartości


Zdjęcie

GTA IV - szybkie działanie gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zaIN_

zaIN_

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 12 2008 - 22:04

Witam :P
Problem polega na bardzo szybkim działaniu gry.Nie chodzi tu o fps bo ich jest średnio 20-30, lecz na poruszaniu się wszystkiego bardzo szybko..np. jazda samochodem, chodzenie postacią, bieganie, przechodnie.Nawet wbudowany test gry działa bardzo szybko.Próbowałem zmieniać ustawienia.. :P
Sterowniki do wszystkiego mam najnowsze, przed chwilą nawet zainstalowałem bety catalyst 8.12 i dalej bez zmian.
Confing
C2D E8400
Radek 4850
Asus P5Q

Dodam że nic nie jest kręcone..Re-instalacja gry też nie pomogła :P
Macie jakieś pomysły?? Proszę o pomoc

  • 0

#2 Konioklonio

Konioklonio

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 06 12 2008 - 15:54

Zain czy ten efekt pokazuje sie też w innych grach, czy tylko w Gta IV?

  • 0

#3 Nevitro

Nevitro

    Początkujący

  • 91 postów

Napisano 07 12 2008 - 09:51

Mój kolega tak miał kiedyś z GTA III (może to taki powrót do przeszłości ^.^).

No masz problem. Masz za szybki komputer :)

Na serio: Spróbuj wgrać najnowsze sterowniki które wyjdą 10 grudnia. Będą stworzone specjalnie dla GTA IV. Może sprawdź "Uruchom zgodnie z Windows XP", ale jak masz XP to ... nie wiem. Czasami u kolegi pomagało to że w tle był włączony FRAPS. Jak Ci nie szkoda 100 mb to sprawdź, może ulepszy sprawę...
  • 0

#4 zaIN_

zaIN_

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 12 2008 - 16:25

Tak, tylko z gta 4 mam taki problem.Jak dotąd wszystkie nowości działały b.dobrze...
Przeinstalowałem nawet windowsa, gra działała dobrze jakieś 4 minuty i dalej to samo.Zainstalowałem również na drugim dysku, którego nie używam, ale znowu to samo....:/ Już nie mam pomysłów
  • 0

#5 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 07 12 2008 - 16:40

Z GTA VI jest dużo problemów , jest jeszcze nie dopracowana. Trudno powiedzieć co jest przyczyną może gra jest wadliwa bo i takie się zdarzają.
  • 0

#6 Aron171

Aron171

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 07 12 2008 - 19:48

Patche poprawiające gre są już stworzone. Czekają tylko na potwierdzenie od microsoftu
Najbardziej mnie wkurza że na radkach 4850 da sie grać tylko na średnich wymaganiach :)
Oby patch pomógł.
  • 0

#7 allach194

allach194

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 15 03 2009 - 12:26

ja też miałem ten sam problem ale wgrałem do amd core optimalizer i działa poprawnie może też masz coś takiego

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: GTA IV GTA 4



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych