Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmowe ciekawe nowości kinowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kozioł

Kozioł

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 30 03 2008 - 00:14

O jakich dobrych filmach ostatnio słyszeliście, widzieliście, polecacie? Coś żeby się rozerwać, niekoniecznie oderwać od ekranu :)

  • 0

#2 matsen89

matsen89

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 30 03 2008 - 10:20

hmmm, z tych komercyjnych to Mgła, 10 000BC, Jumper
A tak żeby coś obejrzeć i zapamiętać to polecam Fałszerzy - film o którym usłyszałem dopiero po oscarach, ale jak ktoś nie oglądał to powinien.

  • 0

#3 Jamochłon

Jamochłon

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 30 03 2008 - 17:37

"Nieuchwytny" pewnie też będzie niezły, tylko go jeszcze nie grają, wchodzi dopiero 11 kwietnia. Ale pomysł na scenariusz mi się podoba, może wyjdzie z tego coś dobrego.
  • 0

#4 maniala

maniala

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 30 03 2008 - 20:47

No, ja też słyszałam o nieuchwytnym :)
Opowieść o facecie, którego goni FBI za to że on-line torturuje swoje ofiary. W zależności ile osób wejdzie na jego stronę, tym szybciej jego ofiara zginie. Niezły etyczny problem...wiesz że twoje wejście na stronę przyspiesza czyjąść śmierć, a jednak-ciekawość...
Czekam z niecierpliwością na polską premierę! :)
  • 0

#5 Ulkax

Ulkax

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 01 04 2008 - 19:19

haha, ja się zainteresowałam nieuchwytnym po stronce www.zabijzemna.com :) genialny scenariusz, ja się wybieram do kina jak tylko wejdzie do kina 11 kwietnia :)
  • 0

#6 Vinixp

Vinixp

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 01 04 2008 - 19:29

To może ja napisze jakoś tak bardziej o czym jest film :)

W strukturze FBI istnieje wydział ds. przestępczości internetowej. Na pierwszej linii frontu walki z cyber-przestępczością działa agentka specjalna Jennifer Marsh (Diane Lane), która musi rozwikłać wyjątkowo przerażającą sprawę: w sieci pojawiają się kolejne relacje na żywo z uśmiercania ludzi. Perwersyjny zabójca uzależnia szybkość uśmiercenia torturowanej ofiary od liczby widzów odwiedzających stronę z makabrycznym widowiskiem: im więcej wejść na stronę, tym szybsza śmierć. Internetowy zabójca gra z policyjnymi specami w kotka i myszkę, ale kiedy wkracza w prywatne życie agentki, cały zespół rozpoczyna wyścig z czasem, aby wytropić geniusza Internetu, który wydaje się praktycznie niewykrywalny.

Jak wrażenia? ^^
  • 0

#7 icek

icek

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 02 04 2008 - 18:44

W ofercie na kwiecień, Nieuchwytny zostawia inne filmy daleko w tyle - takie mam wrażenie i mam nadzieję że się nie mylę, bo zamierzam obejrzeć:) Z opisu troszkę zakrawa o Piłę, ale nie ma mowy o powieleniu - producenci by ich zjedli chyba:p
  • 0

#8 Vinixp

Vinixp

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 02 04 2008 - 20:20

W ofercie na kwiecień, Nieuchwytny zostawia inne filmy daleko w tyle - takie mam wrażenie i mam nadzieję że się nie mylę, bo zamierzam obejrzeć:) Z opisu troszkę zakrawa o Piłę, ale nie ma mowy o powieleniu - producenci by ich zjedli chyba:p


I tak zjedzą, bo film się kojarzy, ale jest lepszy :)
  • 0

#9 icek

icek

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 02 04 2008 - 23:00

I tak zjedzą, bo film się kojarzy, ale jest lepszy :)


Samo kojarzenie nie zawsze wystarczy,krytycy musieliby rzetelnie argumentować to co jest na "nie", bo inaczej fani Nieuchwytnego zjedzą ich. A ja mam wilczy apetyt:D
  • 0

#10 Vinixp

Vinixp

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 06 04 2008 - 21:36

Do 11 musi Ci niestety sam popcorn wystarczyć :)
  • 0

#11 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 06 04 2008 - 22:29

Polecam " project: Monster " podobno są tam b. dobre efekty, fabuła też jest nietypowa...

  • 0

#12 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 06 04 2008 - 22:37

Ja polecam The Mist, naprawdę tym razem Stephen King się popisał pisząc taką nowelę :)
O i jeszcze CJ7 - Cheung Gong 7 hou, wesoła azjatycka komedyjka o kosmicie :)

  • 0

#13 Kozioł

Kozioł

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 07 04 2008 - 21:10

Dzięki :) "The mist" zdaje mi się że teraz grają, "project: monster" nie kojarzę ale się dowiem, a o "Nieuchwytnym" sporo ostatnio słyszałem, dziś ponoć pierwsze pokazy przedpremierowe są, widział może ktoś i poleca?
  • 0

#14 icek

icek

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 07 04 2008 - 22:52

Słyszałem o The Mist, że wywołuje dreszcze i to nie byle jakie. A na Nieuchwytnego mam już bilety na przedpremierę na środę:) zdam relacjęDołączona grafika
  • 0

#15 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 08 04 2008 - 08:43

Mist jest dziwną pozycją, a naród amerykański kolejny raz pokazał jaki niemądry jest. Wystarczyło kilka godzin bez prądu, by jakaś nawiedzona i zawsze wyśmiewana babka stała się medium, poza tym film ma dość zaskakujące zakończenie. Jutro idę na "Eye", podobno konkretny horror.
  • 0

#16 71proste

71proste

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 009 postów

Napisano 08 04 2008 - 11:27

Mist to kaszana,efekty slabe,gra aktorska tragiczna,potwory nie moga wejsc do sklepu przez szybe-zenada,jakas idiotka w sklepie gada bzdury i wszyscy raptem zaczynaja jej sluchac,nie wspomne o koncowce,bo to jest ponizej krytyki.Jedynie co w filmie jest ok to muzyka i pierwsze ujecie burzy za okna :)
Wynudzilem sie w kinie najgorzej,ludzie wychadzacy z kina byli zdolowani,ze na to poszli :)
  • 0

#17 icek

icek

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 08 04 2008 - 18:13

Ja z kolei słyszałem, że EYE to nieudana próba.... No cóż, najlepiej iść i samemu się przekonać. Póki co to ja żyję premierą Untraceable :)
  • 0

#18 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 08 04 2008 - 18:35

Tak The Eye to jeden wielki shit :)
Za to John Rambo jest niczego sobie jako film akcji :)
W sumie jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem w takiej kategorii heh.
  • 0

#19 Kozioł

Kozioł

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 08 04 2008 - 22:48

Tak The Eye to jeden wielki shit :)
Za to John Rambo jest niczego sobie jako film akcji :)
W sumie jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem w takiej kategorii heh.


Johna Rambo nie widzałem :) No i czekam na reację z "Nieuchwytnego", mam ochotę zobaczyć Diane Lane na ekranie :))
  • 0

#20 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 08 04 2008 - 22:59

naród amerykański kolejny raz pokazał jaki niemądry jest. Wystarczyło kilka godzin bez prądu, by jakaś nawiedzona i zawsze wyśmiewana babka stała się medium,

szczerze mówiąc to już sie nie mogłem doczekać aż zabiją tą idiotke
Ale film bardzo mi się podobał, trzymał w napięciu i przypominał mi trochę jakąś gre, tylko nie pamiętam jaką :)
projekt monster już ściągam... ekhem znaczy zamawiam bilet :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych