Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ekranizacja Warcrafta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 09 05 2006 - 23:03

Studio producenckie Legendary Pictures nabyło prawa do realizacji filmu w oparciu o bestsellerową serię gier firmy Blizzard pt. "Warcraft". Wytwórnia planuje nakręcić superprodukcje fantasy, której akcja osadzona zostanie w świecie zamieszkałym przez ludzi, orki, elfy i inne magiczne stwory doskonale znanym fanom elektronicznej rozgrywki.

Seria "Warcraft" zadebiutowała w 1994 roku grą pod tym samym tytułem. Rok później w sklepach pojawiła się jej kontynuacja zatytułowana "Warcraft II: Tides of Darkness" a w 2002 roku swoją premierę miał "Warcraft III: Reign of Chaos".

Dwa lata temu swoją premierę miała kolejna odsłona serii. "World of Warcraft", w który bawi się obecnie ponad 6 milionów ludzi na całym świecie, uważana jest za jedną z najlepszych i najpopularniejszych produkcji z gatunku MMORPG w historii.

Producenci już teraz zapowiadają, że film nie będzie ekranizacją żadnej z gier, ale niezależną fabularnie superprodukcją osadzoną w uniwersum "Warcrafta".

Do tej pory firma Legendary współfinansowała produkcję dwóch komiksowych hitów Warnera - "Batman - Początek" i "Superman: Powrót".

źródło: filmweb.pl

No ciekawe czy się spiszą, czy spłodzą kolejny gniot

  • 0

#2 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 10 05 2006 - 15:37

!Do tej pory firma Legendary współfinansowała produkcję dwóch komiksowych hitów Warnera - "Batman - Początek" i "Superman: Powrót". !

:| mam złe przeczucia

  • 0

#3 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 11 05 2006 - 15:00

hmmm uwielbiam wszysko co osadzone jest w realiach swiata elfow,krasnali,ludzi,gnomow orkow itd :D Mam ogromne oczekiwania co do tej superprodkcji.
Mysle ze bedzie wporzadku
  • 0

#4 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 11 05 2006 - 16:25

uwielbiam wszysko co osadzone jest w realiach swiata elfow,krasnali,ludzi,gnomow orkow itd

Mnie tam tylko elfki kręcą :D ale mam nadzieje że nie schrzanią tego filmu.
  • 0

#5 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 11 05 2006 - 16:28

Ja chce krasnoludy!!!! *krzyczy wymachując młotem wojennym i biegając w kółko*

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych