Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzwięk i obraz karty graficznej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Adrian297

Adrian297

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 01 2021 - 14:17

Witam. Z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział co do mojego problemu i proszę o przeniesienie lub nakierowanie dokładnej lokalizacji zawarcia postu. A teraz przejdę do mojego problemu, mianowicie wczoraj zmieniałem dysk w moim komputerze z dysku twardego na dysk SSD i dokonałem wyczyszczenia całej skrzynki sprężonym powietrzem. Szybkie postawienie systemu na Win. 10, aktualizacja wymaganych sterowników, wszystko działa. Więc pobrałem grę - " assassin's creed valhalla" po jej odpaleniu usłyszałem lekki drażniący dźwięk z karty graficznej, coś przypominający '' piszczące cewki" bo troszkę czytałem wczoraj na ten temat, ale nie znalazłem rozwiązania sytuacji, sam też nie jestem pewien czy to aby na pewno był to akuratnie ten dźwięk, bo gdy zatrzymam wentylator to słuchać drugi dźwięk, coś przypominający, dysku twardego w rozruchu, gdy się kręci. Tak było już w menu głównym, a po wejściu w świat gry, nasilił się on o wiele bardziej i dodatkowo pokazały się dziwne błyski w grze ( zdjęcia w załączniku). Odkręciłem obudowę i ponownie wypiąłem i wpiąłem kartę graficzną z myślą, że może gdzieś nie doszła. W ustawieniach gdy zmienię synchronizację na Wył/Wł dźwięk delikatnie cichnie, ale dalej się wydobywa. Przy otwartej obudowie usłyszałem również, że owy dźwięk wydobywa się również na pulpicie komputera nawet w bezruchu, ale jest on tak delikatny, że praktycznie niesłyszalny. Na koniec chcę dodać, że na starym systemie przed wymianą dysku na nowy i wyczyszczeniem komputera opisywany przypadek nie miał takiego miejsca, wszystko było w jak najlepszym porządku. Poniżej moja specyfikacja komputera, gdybym jednak czegoś zapomniał dodać lub pominął, proszę upomnieć, zrobię to natychmiastowo. Dziękuje za odwiedzeniu postu i jakąkolwiek pomoc. 

System Win.10 64bit

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GTX 1060 6gb zotac mini

Procesor - Intel I5 7500

Pamięć Ram - 16 Gb, 

Dysk SSD 1TB - WD GREEN SATA 2.5

Płyta Główna - msi b250m pro-vdh

Zasilacz - Vero L2 bronze 500W

 

Dodaję link do strony ze zdjęciami, ponieważ umieszcze ich tam więcej. - https://imageshack.com/user/Adrian297



Użytkownik Adrian297 edytował ten post 13 01 2021 - 14:19

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych