Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny problem z internetem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Nemezis321

Nemezis321

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 04 2016 - 20:36

Problem jest dziwny i złożony dlatego obawiam się że będę się musiał rozpisać.

Wszystko zaczęło się kiedy zepsuł mi się komputer(płyta główna lub procesor)(jakieś 3 tygodnie temu),miałem wtedy od jakiegoś czasu windowsa 10 zaktualizowanego z windowsa 8.1. Miałem po serwisie wymienione wszystkie części oprócz karty graficznej i dysku Hdd. Używałem przed awarią karty sieciowej NETGEAR 1000m N150, która nie jest kompatybilna z win10 a jednak dziwnym trafem działała. Kiedy wczoraj chciałem przenieść win10 z Hdd na nowy Ssd, najpierw z bootowanego pendriva zainstalowałem win10 na SSD a po uruchomieniu świeżego systemu sformatowałem windowsa na starym dysku i wszystko inne. Karta sieciowa przestała wtedy działać absolutnie a kiedy używałem innej dostawałem raport błędu że brakuje w systemie jednego lub więcej protokołów sieciowych, żaden ze sposobów proponowanych przez internautów mi nie pomógł, więc wczoraj zainstalowałem win 8.1 w nadziei na poprawę (w ten sam sposób(przez pendrive)).Mam aktualnie 2 sieci Wi-fi  jedna działa bardzo bardzo wolno i tyko czasami, a druga wcale. Dostaje teraz różne powiadomienia: Problem z kartą sieci bezprzewodowej, połączenie między punktem dostępu, routerem lub modemem kablowym a internetem zostało przerwane lub Wystąpiły problemy z łącznością przy użyciu modemu szerokopasmowego,czasem też informacje o problemie z bramką(?),używam karty Netgear,tej co wcześniej. Dodam że problemy z internetem zaczęły się po pierwszym uruchomieniu systemu Windows po serwisie. Próbowałem wielu sposobów, ale żaden nie pomaga. Proszę o pomoc.



Użytkownik Nemezis321 edytował ten post 02 04 2016 - 20:39

  • 0

#2 Nemezis321

Nemezis321

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 04 2016 - 17:25

Poradziłem sobie sam. Potrzebna była nowa (wewnętrzna) karta sieciowa. Do zamknięcia. 



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: interenet problem windows



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych