Skocz do zawartości


Zdjęcie

Działanie systemu po przerzuceniu plików na inny dysk ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 iWoo

iWoo

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 03 2016 - 18:23

Chcę sobie zrobić format dysku C na którym jak wiadomo są pliki systemowe wymagane do prawidłowego działania systemu.Skopiowałem te pliki na inny dysk.Czy jak zrobie girmat dysku C to komputer będzie mi działał?Bardzo chce zrobić format tego dysku bo jest cały zaśmiecony.Na ogół to mógłbym zrobić formata ,ale nie wiem czemu partycja recovery mi nie działa:(((

  • 0

#2 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 07 03 2016 - 14:40

Nie, system nie będzie działał - pliki potrzebne do uruchomienia systemu są zapisywane "w specjalny sposób" (to tak z przymrużeniem oka). Poza tym system ma w rejestrze zapisane gdzie co ma - jak zmienisz lokalizację tych plików to nie będzie ich widział. Po prostu przeinstaluj system a na drugi dysk wrzuć swoje dokumenty (to co robiłeś na kompie, aby ci nie zginęło). Można system przenieść na inny dysk, ale to jest dość skomplikowany proces, ewentualnie można skorzystać ze specjalnych programów



  • 0

#3 iWoo

iWoo

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 03 2016 - 17:58

Nie, system nie będzie działał - pliki potrzebne do uruchomienia systemu są zapisywane "w specjalny sposób" (to tak z przymrużeniem oka). Poza tym system ma w rejestrze zapisane gdzie co ma - jak zmienisz lokalizację tych plików to nie będzie ich widział. Po prostu przeinstaluj system a na drugi dysk wrzuć swoje dokumenty (to co robiłeś na kompie, aby ci nie zginęło). Można system przenieść na inny dysk, ale to jest dość skomplikowany proces, ewentualnie można skorzystać ze specjalnych programów


O jakich programach mowa? A tak w ogóle to jak przeinstalować system?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych