Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dużo problemów z komputerem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mikit2002@wp.pl

mikit2002@wp.pl

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 04 2017 - 18:16

Cześć! Już od dawna mam straszny problem z komputerem. Od momentu kiedy z "Experta" z naprawy oddano mi komputer oni mówili najpierw, że to przez kartę graficzną nic nie działało na directX 12 bo komputer blue screenował. Potem, no na końcu okazało się że to płyta główna chyba nie daje odpowiedniego napięcia do podzespołów (to by miało sens bo komputer zachowuje się tak jakby problem leżał we wszystkim) powiedzieli że to naprawią zmienią tam jakieś napięcie, lecz to nie pomogło. Oddali mi komputer sformatowany: Mój komputer ciągle wywalał jakieś blue screeny i to różne bardzo różne są one kompletnie inne od siebie [ MEMORY_MANAGEMENT, CRITICAL_PROCESS_DIED, KERNEL_SECIURITY_CHECK_FAILURE, PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, BAD_POOL_HEADER ] no i do tego ciągłe awarie wszystkich programów gier, przeglądarek (na takiej zasadzie "Przepraszamy za usterki", "wystąpiła awaria", "przepraszamy za awarie, wyślij zgłoszenie"), ale ok po jakimś tygodniu nagle to zniknęło i teraz bardzo, ale to bardzo muli mi kompa, czasem jest dobrze komputer chodzi super ale nagle stwierdzi że nie i np. podczas grania strasznie się tnie. Tnie się cały ekran na ok.10-30sek potem odcina się, ale ruszę się nacisnę ''W'' i od razu znowu się wszystko zacina po prostu strasznie muli nawet filmiki na youtubie się tną podobnie. Sprawdziłem pracę procesora i właśnie w takich chwilach dochodzi do np. 80% podczas gdy mam i7-6700k (np. na samej przeglądarce więc ewidentnie jest coś nie tak). Przejdźmy do tego jak to się zaczęło grałem sobie w grę i właśnie znikąd mi ją zamknęło właśnie taka awaria, potem pojawiły się blue screeny. Komputer także nie chciał się zaktualizować dochodził do jakichś 66% jak dobrze pamiętam i ponownie uruchamiał się z komunikatem że nie udało się zaktualizować komputera. Mój wójek stwierdził że wina leży w systemie i w jakiejś aktualizacji i usunął jakiś plik w systemie który był odpowiedzialny za tą aktualizację komputer już po prostu jej nie widział I CO JEST bardzo ciekawe po usunięciu tego głupiego pliku blue screeny zniknęły ale były inne błędy komputer uruchamiał się ponownie po ok.5 razy przy włączeniu (co teraz też się dzieje) i np. nie mogłem zainstalować, otworzyć, użyć Microsoft.NET Framework 3.5 nie wiem czemu. Kupiłem ssd zrobiłem przywracanie systemu do ustawień fabrycznych ale on nie chciał tego zrobić czekałem jakieś 2 godziny i nic nie pokazywał żadnego znaku po prostu miałem obrazek ruszającego się kółeczka na tle MSI (to chyba od płyty głównej). Wyłączyłem komputer i nie chciał się włączyć wiedziałem że pewnie jakieś pliki się usunęły. Wrzuciłem płytkę odzyskiwania systemu windows i zadziałało włączył się ale z oczyszczonym dyskiem "D", a segment C (bo dysk jest jeden) był nienaruszony chyba. Ale odłączyłem dysk HDD, a podłączyłem SSD jako jedyny dysk i chciałem zainstalować na nim system tak jakby od nowa (żeby sprawdzić czy problem leży po stronie HDD) włożyłem tą płytkę odzyskiwania systemu i dysk nie chciał zainstalować windowsa pokazał że nośnik jest uszkodzony. Strasznie się rozpisałem ale nie umiem inaczej nie wiem dlaczego. Proszę o jakieś uwagi co może być nie tak naprawdę bo nie wiem czy mam zaufać temu expertowi który powiedział że wina leży w płycie głównej i po prostu nie kupić nowej. Z góry dzięki!



  • 0

#2 Kamil355

Kamil355

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 05 2017 - 08:56

Myślę, że powinna Cię zainteresować [link usunięto]Sprawa wydaje się na tyle poważna, że bez pomocy specjalisty może się nie udać. Skontaktuj się i dopytaj jakby to widzieli.

Użytkownik Qauke edytował ten post 10 05 2017 - 13:26

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych