Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka tania w eksploatacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pectu333

Pectu333

Początkujący

• 13 postów

Napisano 16 02 2016 - 11:44

Witam,

Poszukuję drukarki laserowej, która będzie tania w eksploatacji, cena drukarki myślę że do max 500-600zł.

Ważną kwestią dla mnie jest też dostępność zamienników tonerów i tuszy, miałem do czynienia już z drukarką, którą miała kiepsko dostępne zamienniki, gdy kupiłem na allegro to okazało się że są strasznie słabej jakości, po długich poszukiwaniach jedynie na dobretonery.pl znalazłem zamienniki do których nie miałem zastrzeżeń, dlatego tym razem chcę urządzenie do którego będą dostępne wszędzie dobrej jakości zamienniki.

Druk ma być tak średnio kilka stron w tygodniu - Czy w tym przypadku lepszą opcją nie byłaby czasem drukarka atramentowa ? jestem bardziej przekonany do laserowych ale jeżeli będzie możliwość kupna atramentowej w dużo niższej cenie drukarki i materiałów eksploatacyjnych a tusz nie wyschnie to skłoniłby się ku atramentowej.

• 0

#2 Namewell

Namewell

Obserwator

• 5 postów

Napisano 17 02 2016 - 11:52

Jeżeli kilka razy w tygodniu zamierzasz drukować to atramentowa może być, nie bój się, tusz nie wyschnie przy takiej intensywności druku. Z tańszych urządzeń mogę polecić HP 5510. Spokojnie znajdziesz łatwo dostępne materiały eksploatacyjne do tej drukarki, chociażby w sklepie "dobretonery", który wymieniłeś na pewno znajdziesz odpowiednie zamienniki, miałem okazję kupować tam toner i jakość była bardzo dobra, więc bez obaw.

Co do zamienników na allegro to nie ty jedyny się natknąłeś na podróbki, dlatego lepiej kupować takie produkty u sprawdzonych sprzedawców.

Wracając do tej drukarki HP, to jest ona odpowiedzią na ostatnie zdanie w Twoim poście, jest tania i ma nieduże koszty materiałów eksploatacyjnych, także świetnie się nada.

• 0

#3 rossyk

rossyk

Początkujący

• 17 postów

Napisano 17 02 2016 - 13:00

Ja też jestem w trakcie wyboru urządzenia, co sądzicie o hp p1102W?? Ktoś z Was posiada? Jak z dostępnością zamienników?

• 0

#4 Pectu333

Pectu333

Początkujący

• 13 postów

Napisano 24 02 2016 - 13:05

Zdecydowałem się na zakup HP p1102w, znalazłem za niecałe 400zł, tonery od producenta dobretonery ma również w przystępnych cenach, więc koszty będą niewielkie.

Jeżeli kilka razy w tygodniu zamierzasz drukować to atramentowa może być, nie bój się, tusz nie wyschnie przy takiej intensywności druku. Z tańszych urządzeń mogę polecić HP 5510.

Zastanawiałem się nad tą drukarką, lecz jednak wybrałem HP p1102w.

• 0

#5 rossyk

rossyk

Początkujący

• 17 postów

Napisano 15 03 2016 - 12:33

Ja też ten model zamowiłem, jakie byście zamienniki polecili??

• 0

#6 Namewell

Namewell

Obserwator

• 5 postów

Napisano 18 03 2016 - 14:43

Zdecydowałem się na zakup HP p1102w, znalazłem za niecałe 400zł, tonery od producenta dobretonery ma również w przystępnych cenach, więc koszty będą niewielkie.

Zastanawiałem się nad tą drukarką, lecz jednak wybrałem HP p1102w.

Zgadza się, z tego co pamiętam ten producent daje 12 miesięczną gwarancję na zamienniki także dokonałeś dobrego wyboru drukarki :)

• 0

#7 sompek1

sompek1

Nowy

• 2 postów

Napisano 09 07 2016 - 00:14

Tylko Polski producent Brother z rodzajów DCP. Posiadają najtańsze tusze pokroju ok.5-15 zł (jakoś tak) jeśli chodzi o zamienniki, chyba że zestawy się kupuje. Sam koszt drukarki może nie jest super niski ale zwraca się w porównaniu do renomowanych HP itd, które mają "wykrywacze podróbek kardridży". Raz miałem to po napełnieniu kardridża musiałem za każdym drukowaniem resetować i wciskać super unikalny kod... żal.

• 0

#8 przemo91

przemo91

Obserwator

• 9 postów

Napisano 13 07 2016 - 20:14

Autor wątku chciał drukarkę tanią w eksploatacji więc napewno laserowa będzie tańsza od atramentowej bo sam toner jest dużo wydajniejszy. Sam osobiście nie tak dawno kupiłem BROTHER HL-1210WE słyszałem dużo dobrego o tej firmie i jak narazie sam też jestem zadowolony.

• 0

#9 sometime1

sometime1

Nowy

• 1 postów

Napisano 15 03 2017 - 11:30

No i ja mam taką samą drukarkę i kupuję co jakiś czas na DobreTonery.pl zamienniki tuszu bo ten oryginalny jakoś za szybko wysechł. Generalnie drukareczka bardzo fajna i śmiga bez zarzutów :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych