Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry Hosting + Content Management np WordPress


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 windowlicker

windowlicker

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 01 2014 - 16:53

Witam 

 

Chce zalozyc strone internetowa Nigdy tego nie robilem wiec mysle ze cos takiego jak content management bedzie dla mnie dobrym wyborem Sprawdzialem pare stron ale nie znalazlem na zadnej WordPress 

Jesli chodzi o cene hostingu to nie ma to dla mnie takiego znaczenia jak jakosc no i oczywiscie content management 

Czy mogli bys cie mi polecic jakis hosting bylbym bardzo wdzieczny

 

Dzieki 

 



  • 0

#2 jowi_s

jowi_s

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 31 01 2014 - 12:13

Szukasz taniego hostingu i taniej domeny?
Ja polecam hosting na stronie wordkom.pl
Posiadają polski Direct Admin, serwery są w rozsądnych cenach od 24 zł za 2 GB do 144 zł za 30GB. Tranfser bez limitów, ilość domen bez limitów. Warto zainwestować trochę więcej a mieć sprawdzony serwer, który nigdy cię nie zawiedzie, strona która zawsze będzie dziąłać. W razie potrzeby można się skontaktować i wybrać pojemność niekoniecznie opisaną na stronie.  Dodatkowo za darmo możesz skorzystać z kreatora stron, zainstalować sklep czy forum. Również w razie problemów z instalacją czy przenoszeniem swojej strony służą radą I pomocą.
Usługi hostingowe prowadzi rzetelna firma a nie jakiś człowiek chcący dorobić na boku. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Sami zobaczcie i oceńcie. Polecam. wordkom.pl


  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 31 01 2014 - 17:40

Pod Wordpress masz dedykowany Zenbox.pl



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych