Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dir-615 Dlink dioda power ciągle mruga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tr000tyl

tr000tyl

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 05 2014 - 10:01

Witam
W domu mam dwa urządzenia Dlink. Na dole w domu mam Wireless ADSL Router. Działa bez zarzutów zarówno przez kabel jak i wireless.
Jednak sygnał jest za słaby na 1 piętrze żebym mógł komfortowo korzystać z internetu bezprzewodowo. Dlatego już dawno temu kupiłem drugie urządzenie jakim jest DIR-615 Dlink. Podłączone ono jest za pomocą kabla z tym na dole wejściami LAN i dzięki temu mam internet przez kabel i bezprzewodowo na 1 piętrze. 

Od jakiegoś szau nie wiem dlaczego na DIR615 ciągle mi mruga dioda POWER na pomarańczowo i nic się nie dzieje - no i oczywiście nie mam neta na piętrze - anie po kablu anie bezprzewodowo sad.gif 
Nie wiec co zrobić i nie wiem dlaczego to się stało. Podobno nikt w domu nic nie grzebał z ustawieniami. 
Dodam że nie wiem dlaczego czasami jednak dir się odpala i jest wszystko git - ale tylko na chwilę - a potem to samo - dioda mruga i [beeep].

Czy może to być spowodowane jakimiś ustawieniami na komputerze przenośnym ? Czy to raczej wina tych urządzeń? 

Restartowałem tego Dira, resetowałem i nic to nie pomogło - nawet nie mogę się do niego dostaćsad.gif 

Pomóżcie proszę 

Pozdrawiam 

 

 

A czy jak tak cały czas mruga to nie znaczy że pingue? Czy nie powinienem czegoś skonfigurować w komputerze? Jakiegoś połączenia? 

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 23 05 2014 - 19:33

Robiłeś dokładnie tak jak tutaj to opisano?

 

Second, access the router's emergency room interface. To do this, follow these steps and if the upload fails try using an older version of Internet Explorer. 

1. Unplug the router's power cord and wait 20 seconds. 
2. Get a pin, push the RESET button and KEEP IT PRESSED. 
3. Connect the power cord back (while still keeping the reset button pressed) 
4. Keep the reset button pressed for an additional 5 seconds after connecting power cord and then release. 5. At this point you should see the power button blinking orange. 
6. Connect over a WIRED connection to the router (a LAN port) and set your network adapter IP MANUALLY to 192.168.0.2 
7. Open http://192.168.0.1 in a browser. You should see a white page with a Browse and Upload button. 

After a successful flash the router should reboot and its power button should turn to green. At this point set your network adapter to automatically detect IP and access: http://192.168.1.1 in the browser (that's *.1.1 at the end).

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych