Skocz do zawartości


Zdjęcie

Detoksykacja organizmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 09 04 2012 - 22:20

Jak w temacie szukam czegoś dobrego bez recepty jako że w sklepach z odżywkami nic nie ma (ActicLab Detox - świetny środek został wycofany z produkcji), do lekaża bym poszedł ale z zapytaniem nie widzi mi się czekać pół dnia w kolejce...

A farmaceuta jak wiadomo poleci 20 środków ;)

Używaliście kiedykolwiek czegoś takiego? Może coś polecicie.

  • 0

#2 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 09 04 2012 - 22:26

Jest chyba coś takiego jak Enterosgel, nie testowałem ale wiem, że coś koło 60zł kosztuje ;)

  • 0

#3 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 09 04 2012 - 22:33

Wolałbym coś nie w formie żelu i nie w cenie 70zł za raptem 225 ml ;)

Użytkownik Sicknature edytował ten post 09 04 2012 - 22:33

  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 19 04 2012 - 21:14

Herbatę z suszonej pokrzywy sobie zaparzaj codziennie.
  • 0

#5 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 19 04 2012 - 21:45

he he he bardzo zabawne :)

Denoxinal zakupiłem i już 9 dzień stosuje i widzę lekką poprawę stanu skury i tak jakby nieco lepsze samopoczucie.
  • 0

#6 gretchen

gretchen

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 16 07 2012 - 10:50

aby odtoksycznić sobie organizm wystarczy odpowiednia dieta :) polecam kurs dietetyki, można się dowiedzieć mnóstwa ciekawych i mega przydatnych rzeczy :)


  • 0

#7 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 14 12 2016 - 09:09

Jakie macie zdanie na temat aloesu? 


  • 0

#8 jmroczko

jmroczko

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 15 12 2016 - 10:18

Ponoć jest skuteczny ale tylko jeśli bierzesz aloes w naturalnej formie. Czyli z apteki , niesłodzony ( smakuje okropnie i sam nie byłem w stanie go pić). Z kolei ten supermarketowy nie do końca jest dobry ponieważ zawiera masę cukru. 

Aktualnie biorę Hepa Vitale. Jest to mieszanka ziołowa , którą albo jem samą albo po prostu dosypuję sobie do owsianki. Zdecydowanie łatwiej przyswajalne. 


  • 0

#9 Minosza

Minosza

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 06 2018 - 17:42

Dokładnie. Jak aloes to tylko z apteki, który ma 99%. Ja akurat nie przepadam za nim dlatego piję HepaVitale bo bardzo dobrze działa na wątrobę i do tego jeszcze oczyszcza krew. Kilka tygodni picia tych ziół i czuć różnicę w całym układzie trawiennym :)


  • 0

#10 jako

jako

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 05 2020 - 10:43

a czy ktoś z was orientuje się jak właśnie stopniowo oczyszczać organizm z leków nerwicowych? Biorę je od pewnego czasu - są lekkie ale ciężko mi je odstawić samodzielnie bo wracają jakieś napady ciśnienia itd. jak nie biorę. chciałbym się szybciej odtruć. Poczytajcie sobie o nerwicy https://nauki-spoleczne.info/nerwica- i na przyszlość jak ktoś wam od razu wciska leki to brońcie się ile można aby ich nie brać bo potem nawet jak minie to leki człowieka niestety długo trzymają jak narkotyk...


  • 0

#11 denko002

denko002

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 10 2022 - 11:26

W takim procesie postawiłem na naturalne metody czyli w pierwszej kolejności odrzuciłem elementy, które zatruwały mój organizm m.in niezdrowe jedzenie i alkohol. Zastąpiłem to wodą oraz owocami i warzywami. Akurat w mojej okolicy mam gospodarstwo https://dudek-sad.pl/gdzie-i-co-mozna-kupic/ więc było mi stosunkowo łatwo o dostęp do świeżych owoców, warzyw czy soków.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych